روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تساوی برابر پدیده فاجعه نبود/ پرسپولیس تغییرات زیادی داشته است از منبع برنا. "

تساوی برابر پدیده فاجعه نبود/ پرسپولیس تغییرات زیادی داشته است

احمد شهیدی درباره وضعیت قرمزهای پایتخت در لیگ برتر امسال به صحبت پرداخت.

احمد شهیدی، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس که سابقه فعالیت در آکادمی این باشگاه را داشته، در حاشیه یک دیدار لیگ دویی به خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا گفت: در حال حاضر جای خاصی کار نمی کنم. پیشتر در تیم های جوانان و امیدهای پرسپولیس و استیل آذین فعالیت داشتم. حالا برای مشاهده لیگ دویی ها و تیم چوکا به ورزشگاه آمدم. بازی های در سطح فعلی تنها هدفش برگزار شدن به هر جهت است و شما می بینید امکانات در چه حدی است. البته حتی تیم های لیگ برتری هم در زمینه امکانات مشکل دارند و زمین اختصاصی ندارند. اینجا که هیچ. تماشاگران؟ این مشکل برگزارکنندگان نیست و باید مقامات در این زمینه تصمیم بگیرند. همانطور که مشاهده می کنید اما تماشاگران در این بازی ها حضور پیدا می کنند.شهیدی در ادامه افزود: آکادمی فعلی؟ بازی های امید را دیده ام و با آقای ریاضتی که سرپرست تیم هستند صحبت کردم. آن ها در دربی هم خوب کار کردند و برنده شدند. همین گونه پیش بروند قهرمان هم می شوند. پرسپولیس البته در این سال ها استفاده زیادی از تیم های پایه نداشته. لیگ امسال؟ لیگ امسال چندان دلچسب نبوده و تمام تیم ها نسبت به فصل گذشته بسیار متفاوت شده اند. پرسپولیس هم همین گونه است. به نظر من پرسپولیس هم نسبت به گذشته ضعیف تر شده. تساوی مقابل پدیده؟ اتفاق فاجعه ای نیست و تغییرات زیادی پرسپولیس باعث این عملکرد شده است.پیشکسوت پرسپولیس درباره انتخاب مدعیان لیگ گفت: اگر به من باشد دوست دارم در تمام رده ها پرسپولیس را مدعی بدانم اما در کنار قرمزها، سپاهان و استقلال هم مدعی هستند.وی درباره حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا گفت: به نظر من می شد با این مسئله بهتر برخورد کرد. نبود قراردادهای مشخص، مشکلات مالی و بسیاری از مسائل باعث این قضیه شده. امیدوارم این محرومیت طولانی نشود. وضعیت تیم ملی؟ تیم ما 90 درصد راه صعود را پیموده و احتمالا با برد در بازی های پیش رو هم به این موفقیت برسد.انتهای پیام//

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تساوی برابر پدیده فاجعه نبود/ پرسپولیس تغییرات زیادی داشته است از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×