روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " انتخاب مدیرعامل پرسپولیس ورزشی بود یا سیاسی؟! از منبع برنا. "

انتخاب مدیرعامل پرسپولیس ورزشی بود یا سیاسی؟!

برخی رسانه ها در واکنش به انتخاب رضا درویش، مدعی شده اند که این تصمیم با دخالت های بیرونی و سفارش های شخصیت های سیاسی و حمایت های خارج از وزارت ورزش صورت گرفته است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا؛ انتخاب رضا درویش به عنوان مدیرعامل پرسپولیس در حالی رخ داد که نام این گزینه از مدت ها قبل در محافل ورزشی و فوتبالی بر سر زبان افتاده بود و در نهایت، این اتفاق روز گذشته با تأیید اعضای هیئت مدیره پرسپولیس در جلسه مجمع این باشگاه به واقعیت تبدیل شد اما عده ای می خواهند به این موضوع رنگ و بوی سیاسی بدهند و حاشیه و چالش ایجاد کنند.برخی رسانه ها در واکنش به انتخاب رضا درویش، مدعی شده اند که این تصمیم با دخالت های بیرونی و سفارش های شخصیت های سیاسی و حمایت های خارج از وزارت ورزش صورت گرفته است. اما بررسی سوابق و کارنامه و پیشینه رضا درویش نشان می دهد انتخاب وی به عنوان مدیرعامل جدید پرسپولیس یک انتخاب فوتبالی و ورزشی است و نمی توان برچسب سیاسی و غیرورزشی به آن زد.این رسانه ها و محافل، مدعی شده اند که رضا درویش گزینه مهرداد بذرپاش برای جایگزینی سیدمجید صدری بوده و ادعا کرده اند که درویش در دوران مدیریت بذرپاش در شرکت سایپا، وارد این مجموعه شده است. این در حالی است که مدیرعامل باشگاه سایپا در دوران مدیریت مهرداد بذرپاش، سیدحمید سجادی وزیر فعلی ورزش و جوانان بود و رضا درویش مدیرعامل جدید پرسپولیس در دولت حسن روحانی مدیریت سایپا را برعهده گرفت و چندین سال نیز در این سمت فعالیت داشت و حالا پس از سال ها مدیریت در سایپا، طی روندی رسمی و ورزشی با انتخاب اعضای هیئت مدیره و با تأیید در جلسه مجمع باشگاه به عنوان مدیرعامل پرسپولیس انتخاب شده است.حالا که پس از مدت ها مدیرعامل جدید پرسپولیس با رویه و روالی کاملاً قانونی و فوتبالی معرفی شده است، به نظر می رسد این شایعات و اخبار ناصحیح، بیشتر با هدف ایجاد چالش و حاشیه سازی برای باشگاه پرسپولیس در دوره مدیریتی جدید منتشر می شود و گویا عده ای دوست ندارند پرسپولیس رنگ آرامش به خود ببیند و در موضوع مدیریت سر و سامان بگیرد!انتهای پیام//

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " انتخاب مدیرعامل پرسپولیس ورزشی بود یا سیاسی؟! از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×