روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سه امتیاز دلچسب در جیب سرخ‌پوشان/ ترابی دست یحیی را گرفت از منبع برنا. "

سه امتیاز دلچسب در جیب سرخ‌پوشان/ ترابی دست یحیی را گرفت

تیم فوتبال پرسپولیس برابر فجر به پیروزی رسید.

به گزارش برنا؛ در آخرین دیدار از نیم فصل نخست لیگ برتر فوتبال، تیم پرسپولیس تهران از ساعت 17:30 امروز در ورزشگاه آزادی میزبان فجرسپاسی شیراز بود که این دیدار با حساب یک بر صفر به سود قرمزها به اتمام رسید تا سه امتیاز دلچسب به حساب شاگردان یحیی گل محمدی واریز شود.در دقایق ابتدایی مسابقه، عبدی توپ ارسالی به محوطه جریمه را تک ضرب، شوت زد که با اختلاف اندک از کنار دروازه فجرسپاسی به بیرون رفت. عبدی در دقیقه 17 هم خطرساز شد و پاس سیامک نعمتی با شوت این بازیکن همراه بود که راهی اوت شد. شوت ترابی در دقیقه 18 توسط صادقی مهار شد. ضربه سر کامیابی نیا در دقیقه 26 داخل چارچوب نبود. همچنین امیری در دقیقه 30 شوت زد که توپ با برخورد به مدافع فجر، با اتلاف اندک به کرنر رفت که ثمری نداشت. دقیقه 36 ضربه سر وحید امیری در چارچوب بود ولی ایمان صادقی مانع باز شدن دروازه فجر شد. در ادامه اتفاق خاصی رخ نداد تا نیمه نخست با تساوی بدون به اتمام برسد.در نیمه دوم پرسپولیس به بازی هجومی خود ادامه داد و دو بار با ضربات فرشاد فرجی تا آستانه گلزنی به میهمان شیرازی پیش رفت. در دقیقه 46 ضربه سر فرجی با اختلاف کم نسبت به دروازه فجر به اوت رفت و در دقیقه 57 ضربه سر مدافع پیش تاخته سرخ پوشان توسط ایمان صادقی مهار شد. فجر هم در این نیمه بازی شجاعانه ای به نمایش گذاشت. بهترین موقعیت این تیم در دقیقه 59 با شوت احمد زنده روح رقم خورد که لک این ضربه را به کرنر فرستاد. در نهایت فشار حملات پرسپولیس که با حضور احسان پهلوان در زمین به جای آقایی افزایش یافته بود، جواب داد. ارسال فنی ترابی در دقیقه 68 وارد دروازه فجرسپاسی شد. در ادامه تلاش فجر برای گلزنی ثمری نداشت تا بازی با یک گل به سود پرسپولیس تمام شود. به این ترتیب سرخ پوشان 32 امتیازی شدند و نیم فصل را با قرار گرفتن در رده دوم بعد از استقلال (35 امتیاز) تمام کردند. سپاهان هم که برابر آلومینیوم اراک به تساوی رسید، با 29 امتیاز در رده سوم قرار دارد.داور: مرتضی منصوریانترکیب پرسپولیس: حامد لک، فرشاد فرجی، سیدجلال حسینی، مهدی شیری، سعید آقایی (66- احسان پهلوان)، وحید امیری، کمال کامیابی نیا، میلاد سرلک، سیامک نعمتی (80- محمد عمری)، مهدی ترابی (90- رضا اسدی) و مهدی عبدی (90- مهدی مهدی خانی)ترکیب فجرسپاسی: ایمان صادقی، امید منصوری، محمد زینالی، محمد قنبری، محمدعرفان معصومی، احمد زنده روح، فرزان دانا (84- محمد پارسا سیمکانی)، اتابک زارعی، میلاد احمدی (77- سعید زارع)، حسین مهربان (77- علیرضا نقی زاده) و شهرام گودرزی (77- محمد کاظمی)

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سه امتیاز دلچسب در جیب سرخ‌پوشان/ ترابی دست یحیی را گرفت از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×