روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " به هواداران قول می‌دهم آخر فصل قهرمان می‌شویم از منبع برنا. "

به هواداران قول می‌دهم آخر فصل قهرمان می‌شویم

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: این قول را به هواداران پرسپولیس می دهم که آخر فصل قهرمان می شویم.

به گزارش برنا، مهدی شیری بعد از برتری پرسپولیس مقابل فجرسپاسی اظهار داشت: واقعا بازی سختی داشتیم، می بینید که تیم ها چگونه مقابل پرسپولیس ظاهرا می شوند، مهم این بود که سه امتیاز را کسب کنیم که از صدر جدول عقب نمانیم.وی با اشاره به تغییرات مدیریتی تصریح کرد: امیدوارم آرامش به پرسپولیس برگردد. پرسپولیس تیمی نیست که شرایطش اینگونه باشد. وقتی تیم قهرمان می شود باید شرایط ما بهتر شود ولی در تیم ما اینگونه نیست.مدافع پرسپولیس در خصوص وعده مدیران جدید باشگاه به بازیکنان گفت: قرار شد تلاش کنند و ما هم امیدواریم که مطالبات بازیکنان پرداخت شود.شیری در خصوص گلایه های گل محمدی از شرایط تیم عنوان کرد: کادر فنی هر چه گفته حق را گفته است. ما دو ماه است زمین تمرین خوبی نداریم. همه فکر می کنند شرایط ما خوب است ولی ای کاش یک روز به محل تمرین ما بیایند تا ببینند چگونه تمرین می کنیم.شیری در خصوص نایب قهرمانی سرخ پوشان در نیم فصل اول، خاطرنشان کرد: من در این مورد نمی توانم حرفی بزنم ولی این قول را به هواداران پرسپولیس می دهم که آخر فصل قهرمان می شویم. من قهرمانی واقعی نیم فصل را به هواداران خودمان تبریک می گویم.انتهای پیام//

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " به هواداران قول می‌دهم آخر فصل قهرمان می‌شویم از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×