روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • برنا
  • شوک حذف از آسیا در دو بازی اخیر به چشم آمد/ انتخاب درویش خبر خوبی برای پرسپولیسی‌ها بود

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شوک حذف از آسیا در دو بازی اخیر به چشم آمد/ انتخاب درویش خبر خوبی برای پرسپولیسی‌ها بود از منبع برنا. "

شوک حذف از آسیا در دو بازی اخیر به چشم آمد/ انتخاب درویش خبر خوبی برای پرسپولیسی‌ها بود

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: حذف پرسپولیس از آسیا به خاطر مشکلات مالی و سخت افزاری نشان دهنده این است که ما هنوز آماتور هستیم

مجتبی شیری، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس، در مورد دیدار برابر فجرسپاسی و پیروزی که در کارنامه شاگردان یحیی گل محمدی به ثبت رسید، به خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا گفت: پرسپولیس در این دیدار نمایش خوبی را از خود ارائه داد. البته به نظر می رسید اطلاع از نتایج بازی های رقبا در اوایل بازی یک مقدار کار را از نظر روحی برای تیم سخت کرده بود اما بچه ها رفته رفته توانستند بدون هیچ فشاری برنامه های تاکتیکی شان را در زمین پیاده کرده و در این دیدار به پیروزی برسند.وی در خصوص شرایط فجر در این بازی تاکید کرد: همه می دانیم فجر تیم جوان و با انگیزه ای است، مسئله ای که در سابقه حضور این تیم در ادوار گذشته لیگ هم برای همه مشخص است. این تیم در این دیدار همان طور که قابل پیش بینی بود با نفرات جوان و با استفاده از دفاع فشرده سعی در این داشت که مانع بازیسازی و ایجاد فرصت برای پرسپولیس شود، موضوعی که کار را سخت کرده بود اما در نهایت خوشحالم که سه امتیاز این بازی نصیب شاگردان گل محمدی شد تا تیم با وجود مشکلاتی که با آن دست به گریبان بود، بتواند فاصله اش را با تیم نخست حفظ کند.پیشکسوت پرسپولیس اشاره ای به مشکلات اخیر سرخ ها داشت و در این خصوص خاطرنشان کرد: حذف از آسیا شوک بدی را برای این تیم ایجاد کرد، مسئله ای که در بازی برابر پدیده کاملا مشخص بود. واقعا نمی دانم چرا بهترین تیم آسیا باید شرایطی داشته باشد که AFC آن را از حضور در لیگ قهرمانان محروم کند؟ این اتفاق ناشی از سهل انگاری و بی تفاوتی مدیران ورزشی کشور است که سال های قبل هشدارها را جدی نگرفته بودند و حالا پرسپولیس باید تاوان این بی تدبیری ها را بدهد. حذف پرسپولیس از آسیا به خاطر مشکلات مالی، سخت افزاری و.... نشان دهنده این است که ما هنوز آماتور هستیم و دود این مسئله حالا به چشم پرسپولیس و هوادارانش رفت.شیری در خصوص معرفی رضا درویش به عنوان مدیرعامل پرسپولیس به خبرنگار برنا گفت: در حالی که پرسپولیس مدت ها در این زمینه بلاتکلیفی هایی داشت، انتخاب مدیرعامل برای باشگاه اتفاق خوبی بود که می توان گفت یکی از اتفاقات خوشحال کننده ای بود که در این مدت رقم خورده است. رضا درویش از مدیران خوب ورزش محسوب می شود و بنده اطمینان دارم پیشکسوتان از او حمایت خواهند کرد تا بتواند مشکلات پرسپولیس را خیلی زود برطرف کرده و آرامش را به باشگاه بازگرداند.مدافع اسبق پرسپولیس با تقدیر از عملکرد خط دفاع قرمزها برابر فجر تصریح کرد: بازیکنان در این دیدار فرصتی به فجری ها ندادند تا دروازه پرسپولیس جز یکی دو صحنه با تهدیدی روبرو نشود. به نظرم همان طور که گلزنی تیم ناشی از کار تیمی است، در کارهای دفاعی نیز تک تک بازیکنان می توانند موثر باشند و با این وجود به نظرم پرسپولیس در بازی برابر فجر با رهبری سیدجلال روز موفقی را در کارهای دفاعی داشت.انتهای پیام//

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شوک حذف از آسیا در دو بازی اخیر به چشم آمد/ انتخاب درویش خبر خوبی برای پرسپولیسی‌ها بود از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×