روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • برنا
  • از هواداران عذرخواهی می‌کنیم/ بهانه نمی‌آوریم ولی در وقت اضافه هم می‌شود وقت اضافه گرفت!

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " از هواداران عذرخواهی می‌کنیم/ بهانه نمی‌آوریم ولی در وقت اضافه هم می‌شود وقت اضافه گرفت! از منبع برنا. "

از هواداران عذرخواهی می‌کنیم/ بهانه نمی‌آوریم ولی در وقت اضافه هم می‌شود وقت اضافه گرفت!

مربی تیم پرسپولیس گفت: اگر کسی مودبانه حرف بزند می شود صحبت قشنگ؟! اگر کسی داد و بیداد کند خوب است؟

به گزارش خبرگزاری برنا؛ حمید مطهری، مربی تیم پرسپولیس، در پایان بازی با ذوب آهن که با تساوی همراه بود، اظهار داشت: بابت تاخیر در نشست خبری روز گذشته عذرخواهی می کنم. آماده شده بودم، به نشست خبری بیایم اما به من گفته شد وقت گذشته است. درباره بازی باید بگویم شروع خوبی نداشتیم و زود گل خوردیم. در ادامه هر چه از بازی گذشت شرایط را بهتر کردیم. شکل اصلی کار در نیمه دوم بود. نفراتی که جایگزین شدند فوتبال شناور و خوبی انجام دادند.وی ادامه داد: موقعیت های خوبی به دست آوردیم اما استفاده نکردیم. مصدومیت آقایی، بدشانسی ما بود. امیری هم که مصدوم شد، 10 نفره بازی کردیم. دیشب گفتم ذوب آهن نسبت به نیم فصل اول بهتر شده و در نهایت بازی مساوی شد. از هوادران عذرخواهی می کنم، آن ها خیلی خوب ما را تشویق کردند.مربی تیم پرسپولیس در خصوص حاشیه رامین رضائیان بعد از تعویض ادامه داد: در آن لحظه رامین حس می کرد به تیم می تواند کمک کند. مشکلی نیست و داخل تیم آن را حل می کنیم. موضوع خاصی نبود اما در نهایت خود ما در داخل تیم تصمیم می گیرم. درباره مصدومان باید بگویم امیری شرایط سختی دارد. کمر او مصدوم شد. در تیم ملی برای او این اتفاق افتاد. همواره با تیم ملی همیشه همکاری کردیم اما وحید امیری و کمال کامیابی نیا را مصدوم از تیم ملی تحویل گرفتیم. میلاد سرلک هم مصدوم از تیم ملی آمد. برای وحید امیری و سعید آقایی آرزوی سلامتی دارم.مطهری در خصوص اصرار پرسپولیس روی ارسال ها در این بازی و اینکه برخی صحبت از حرف های قشنگ در نشست خبری می زنند، اما پرسپولیس در زمین نتیجه نمی گیرد، افزود: درباره سوال دوم باید بگویم، موجی است که در فضای مجازی راه افتاده است. من صحبت قشنگ نمی کنم. اگر کسی مودبانه حرف بزند می شود صحبت قشنگ؟! اگر کسی داد و بیداد کند خوب است؟ ما برای برد آمده بودیم اما تساوی به دست آمد. درباره سوال اول نیز می گویم، وقتی تیمی فشرده بازی می کند باید در عرض بازی کنیم. باید تنوع تاکتیکی در حمله داشته باشیم و در نهایت به گل هم رسیدیم.وی درباره داوری بازی افزود: سعی می کنیم درباره داوری حرف نزنیم. پیام حیدری و کمک هایش داوران با شخصیتی هستند. تمیروف تک به تک بود اما کمک داور دوم عجله کرد و آفساید گرفت. من کنار زمین فهمیدم اما کمک داور ندید. 5 دقیقه وقت اضافه گرفت اما در همان وقت اضافه 2 دقیقه و 20 ثانیه وقت تلف شد. در وقت اضافه هم می شود وقت اضافه گرفت. این ها بهانه نیست. این ها واقعیتی است که باید به آن اشاره کرد. به داوران خسته نباشید می گویم و از هواداران عذرخواهی می کنم.مربی پرسپولیس در خصوص هجمه هایی که به کادر فنی ذوب آهن شده بود، ادامه داد: کادر ذوب آهن با شخصیت هستند. فشار زیادی به تارتار و کادر او آوردند. آن ها جزو انسان های سالم فوتبال ایران هستند اما دیدید چه فشاری روی تارتار آوردند. اگر در این 10 دقیقه آخر ما گل می زدیم ذوب آهن کم کاری کرده بود؟ راه را اشتباه می رویم. فضای مجازی برای فوتبال معضل شده است. یکسری پیشکسوتان برای گرفتن فالوور به مربیان ذوب آهن تهمت زدند. کمیته انضباطی باید به این موارد ورود کند. نباید با آبروی بازیکنان و مربیان بازی کرد. نباید برای دیده شدن شخصیت مربیان را کوچک کرد.انتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " از هواداران عذرخواهی می‌کنیم/ بهانه نمی‌آوریم ولی در وقت اضافه هم می‌شود وقت اضافه گرفت! از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×