روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رمضانی استقلال را به قهرمانی نزدیک کرد/ صدرنشینی آرمانی! از منبع برنا. "

رمضانی استقلال را به قهرمانی نزدیک کرد/ صدرنشینی آرمانی!

تیم فوتبال استقلال برابر شهرخودرو به پیروزی رسید تا گام بلندی را برای قهرمانی در لیگ برتر بردارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا؛ تیم های فوتبال استقلال تهران و شهرخودرو مشهد امشب در چارچوب هفته بیست و ششم لیگ برتر به مصاف هم رفتند که این دیدار با تک گل آرمان رمضانی به سود استقلال به پایان رسید تا آبی پوشان گام بلندی را برای قهرمانی بردارند.شهرخودرو بازی را بهتر از استقلال شروع کرد و توپ و میدان را در اختیار داشت. دلیل این اتفاق احتمالا توقف پرسپولیس مقابل ذوب آهن بود و دست کم گرفتن شهرخودروی انتهای جدولی بود اما به مرور شاگردان فرهاد مجیدی بازی را به تعادل کشیدند. تنها موقعیت خطرناک استقلال و این دیدار تا دقیقه 30 موقعیتی بود که ارسلان مطهری در دقیقه 12 از دست داد. البته این موقعیت روی حرکت بازیکنان استقلال نبود و مطهری روی تعلل دروازه بان شهرخودرو در گوشه محوطه جریمه، توپ ربایی کرد که ضربه اش در میانه راه توسط مدافع شهرخودرو به کرنر رفت. البته شوت مطهری به دروازه خالی شهرخودرو کیفیت لازم را هم نداشت و اگر مدافع نبود، بازهم توپ وارد دروازه نمی شد. پس از 20 دقیقه بالاخره استقلال یک موقعیت خطرناک دیگر ایجاد کرد. رودی ژستد در دقیقه 32 ارسال جعفر سلمانی را با ضربه سر به سمت دروازه شهرخودرو زد که این توپ با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت. شاگردان مجیدی پس از این موقعیت کمی به خودشان آمدند و مالکیت توپ را بیشتر در اختیار داشتند اما بازهم در ایجاد موقعیت خطرناک ناکام بودند تا در نیمه ای که استقلال ضعیف تر از حد انتظار ظاهر شد، بازی با تساوی بدون گل به پایان برسد.در نیمه دوم

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رمضانی استقلال را به قهرمانی نزدیک کرد/ صدرنشینی آرمانی! از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×