روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " دغدغه این‌ روزهای هواداران پرسپولیس؛ کادرفنی دیگر به فکر قهرمانی نیست؟ از منبع برنا. "

دغدغه این‌ روزهای هواداران پرسپولیس؛ کادرفنی دیگر به فکر قهرمانی نیست؟

پس از آن که پرسپولیس مقابل ذوب آهن نتوانست برنده شود و تا حدود از قهرمانی دور شد به نظر می رسد انگیزه های کادرفنی این تیم هم برای تلاش جهت فتح جام از بین رفته.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا؛ رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس در حالی دیروز مدعی شد که این تیم یک تمرین یک ساعته برگزار کرده که طبق شنیده ها، سرخپوشان تنها 20 دقیقه و برای فرار از انتقادات بابت تعطیلی تمرین (مدتی است که هواداران این تیم به تعطیلی پرتعداد تمرینات معترض شده اند و حمید مطهری هم نسبت به این مساله در کنفرانس خبری یکی از بازی ها واکنش نشان داد) در ورزشگاه کاظمی حاضر شدند و به نرم دویی بسنده کردند. تصاویری هم که از این تمرین منتشر شده مربوط به همان نرم دویی است که خبر از شادابی تمرین می دهد اما ماجرا اینجاست در فضای مجازی تعدادی از هواداران پرسپولیس به این مساله واکنش منفی نشان داده اند و معتقدند باید تمرینات باید جدی تر برگزار شود.از سویی دیگر با توجه به ناکامی گل محمدی تا این لحظه در راه رسیدن به صدر جدول، برخی از مخالفین او اقدام به مقایسه مبلغ قرارداد او با پرسپولیس و مقایسه با دیگر مربیان از لحاظ دستاورد گرفته اند. منابع غیر رسمی قرارداد گل محمدی را تا یک میلیون و ۱۰۰ هزار دلار قید کرده اند و مخالفین سرمربی پرسولیس معتقدند برانکو با این مبلغ هم در جام های داخلی دبل کرد و هم با تیمی ارزان تر به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد.به نظر می رسد عدم جدیت در اقدامات کادر فعلی و ناکامی این تیم مقابل رقیب باعث شده تا اعتماد نسبت به گل محمدی از بین برود و هواداران پرسپولیس کم و بیش به نتایج این تیم اعتراض کنند. باید دید تکلیف این تیم برای فصل آینده چه می شود و واکنش هواداران نسبت به آینده چه خواهد بود.انتهای پیام//

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " دغدغه این‌ روزهای هواداران پرسپولیس؛ کادرفنی دیگر به فکر قهرمانی نیست؟ از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×