روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " گل‌محمدی و عدم اطمینان به بازیکنان جوان از منبع برنا. "

گل‌محمدی و عدم اطمینان به بازیکنان جوان

پرسپولیس در مدت زمان حضور گل محمدی روی نیمکت با مشکلی به نام عدم اطمینان به جوانان مواجه شده است.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ با توجه به بازیکنانی که در ۳ فصل اخیر برای پرسپولیس به میدان رفته اند می توان گفت یحیی گل محمدی اعتقادی به جوانان ندارد. او حتی آنهایی که خودش خریده و مدت هاست کنار تیم هستند هم اعتمادی ندارد و این کار (عدم اعتماد به جانشین امیری) باعث شده تا وحیدی امیری حتی جام جهانی را هم از دست بدهد.عجیب تر اینکه یحیی یک بار دیگر هم در بازی سوپرجام همین ریسک را در مورد امید عالیشاه انجام داد و باعث تشدید مصدومیتش شد. در حقیقت گل محمدی آنقدر از بازی دادن به بازیکنان جوان می ترسد که حتی حاضر است درصورت لزوم از ستاره های مصدوم به جای آنها استفاده کند.نکته منفی این امر آنجا نمود پیدا می کند که بدانیم پرسپولسی در فصول آینده دچار مشکل خواهد شد زیرا در حال حاضر هیچ پشتوانه سازی از سوی سرمربی فعلی این تیم شکل نگرفته است.انتهای پیام//

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " گل‌محمدی و عدم اطمینان به بازیکنان جوان از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×