روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شلاق اسپانیایی در انتظار پرسپولیسی‌ها از منبع برنا. "

شلاق اسپانیایی در انتظار پرسپولیسی‌ها

پرسپولیسی ها امیدوار هستند با حضور مربی جدید بدنسازی مشکل بدنی که در فصل قبل برای بازیکنان این تیم به وجود آمده بود، برطرف شود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا؛ خیلی از کارشناسان و هواداران پرسپولیس اصلی ترین مشکل این تیم در فصل گذشته را به مشکل بدنی و بدنسازی بازیکنان این تیم مرتبط دانسته و به همین جهت انتقاداتی را به مربی بدنساز فصل گذشته وارد می دانستند. این در حالی است که پس از رونمایی از مربی بدنساز جدید، حالا پرسپولیسی ها امیدوار به حل این معضل برای فصل جدید هستند.خوزه آگوستو لوسادا بنیتز، مربی اسپانیایی که فصل قبل در نساجی حضور داشت در شرایطی به عنوان مربی بدنساز جدید سرخ ها معرفی شده است که رزومه و کارنامه خوبی را در کارش در فوتبال ایران به ثبت رسانده است و به نظر می رسد می تواند مشکل بدنی فصل قبل سرخ ها را برطرف کند.این مربی اسپانیایی کمتر از دو هفته دیگر باید در دور جدید تمرینات پرسپولیس شلاقش را بر بدن سرخ پوشان بزند تا مشکل فصل قبل تیم را برطرف کند. به همین دلیل پیش بینی می شود در استارت تمرین پرسپولیسی ها، روزهای سختی در انتظار بازیکنان این تیم باشد.انتهای پیام//

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شلاق اسپانیایی در انتظار پرسپولیسی‌ها از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×