روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " خرید جدید پرسپولیسی به استقلال تبریک گفت! از منبع برنا. "

خرید جدید پرسپولیسی به استقلال تبریک گفت!

سروش رفیعی قهرمانی استقلال را در جدیدترین گفت و گوی خود تبریک گفت.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا؛ سروش رفیعی در گفت و گوی تلویزیونی شب گذشته خود درباره قهرمانی استقلال گفت: وقتی یک تیم بدون باخت قهرمان می شود و اختلاف امتیازی خوب با تیم های دیگر دارد یعنی شایسته بوده. شما نمی توانید یک فصل را بدون باخت پشت سر بگذارید و ماجرا شانسی بوده باشد.وی در ادامه افزود: خودم شخصا سبک بازی استقلال را نمی پسندیدم. فرم بازی آن ها شاید شبیه به قهرمان نبود اما می دانستند چه چیزی می خواستند و به آن عمل می کردند. اصلی ترین رکن برای قهرمانی نباختن است. استقلال عالی این کار را انجام داد و قهرمان شد. با تمام این اوصاف از صمیم قلب به آن ها تبریک می گویم. مطمئنم هواداران این تیم از هرمانی شان لذت برده اند. قهرمانی در ایران با شرایط فوتبال ایران سخت است.گفتنی است این گفت و گو یش از حضور رفیعی در پرسپولیس انجام شده بود اما شب گذشته در تلویزیون پخش شد.انتهای پیام//

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " خرید جدید پرسپولیسی به استقلال تبریک گفت! از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×