روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " استقلال با مارکوپولوی پرتغالی توافق می‌کند؟ از منبع برنا. "

استقلال با مارکوپولوی پرتغالی توافق می‌کند؟

گزینه سرمربیگری استقلال در ده سال در ۱۳ تیم مختلف سرمربی بوده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا؛ چند روزی است که نام ریکاردو ساپینتو به عنوان سرمربی جدید استقلال در رسانه ها شنیده می شود و چند رسانه خبر از توافق آبی ها با این مربی پرتغالی داده اند. مطلبی که با واکنش منفی هواداران استقلال توام شده.یکی از نکات منفی ساپینتو تغییر تیم های متوالی است. او در هیچ تیمی یک فصل کامل حضور نداشته که خریدها با نظر او انجام شود و در پایان هم با نظر او بازیکنان جدا شوند. ۱۳ تجربه در یک دهه اصلا آمار خوبی برای یک سرمربی نیست. از سویی دیگر هم میانگین امتیازات بد در تجربیات آخر این سرمربی رقم زده شده و هم رتبه های بد. او به همراه لژیا ورشو توانسته رتبه دوم لیگ را به دست آورد که مقام چندان بدی نیست اما اگر بدانیم این تیم لهستانی از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۲۱ تنها یک بار در لیگ قهرمان نشده (همان فصل حضور ساپینتو که آن هم به طور کامل نبود) متوجه می شویم حتی دستاوردهای او هم شامل نکاتی منفی است.گفتنی است پیشتر آگوستو ایناسیو در فولاد، سرجیو در صنعت نفت، مانوئل ژوزه در پرسپولیس، وینگادا در تیم امید و پرسپولیس و کارلوس کی روش در تیم ملی فعالیت کرده اند که جز کی روش که توانست تیم ملی را به جام جهانی برساند و سرجیو که دستپختش نمایش های قابل قبولی در لیگ انجام داد، دیگران موفقیتی کسب نکردند و به طور کلی به نظر می رسد خلق و خوی مربیان پرتغالی با سبک فوتبال ایران منطبق نیست.انتهای پیام//

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " استقلال با مارکوپولوی پرتغالی توافق می‌کند؟ از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×