روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پاسخ منفی دروازه‌بان اسبق استقلال به مربیگری در پرسپولیس از منبع برنا. "

پاسخ منفی دروازه‌بان اسبق استقلال به مربیگری در پرسپولیس

دروازه بان اسبق استقلال در لیگ چهارم اعلام کرد به پیشنهاد پرسپولیس پاسخ منفی داده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا؛ پس از آن که داوود فنایی از پرسپولیس جدا شد حالا این تیم به دنبال مربی دروازه بان جدید است. در همین زمینه جورج توپالوویچ، دروازه بان اسبق آبی های تهرانی که این روزها در امارات مربیگری می کند در گفت و گویی کوتاه با خبرنگار ورزشی برنا اعلام کرد او از پرسپولیس پیشنهاد داشته است.توپالوویچ گفته: از باشگاه پرسپولیس پیشنهادی بابت مربیگری دروازه بانی این تیم دریافت کردم. باعث افتخار من است که در ایران کار کنم اما بخاطر سابقه ام نمی توانم در پرسپولیس حضور پیدا کنم. باشگاه پرسپولیس یک باشگاه بزرگ و پرافتخار است و من هم یک مربی حرفه ای هستم. حضور در ایران می توانست یک چالش مهم برای من باشد اما بخاطر هواداران استقلال این پیشنهاد را رد کردم.گفتنی است توپالوویچ فصل گذشته در تیم نادی الامارات مربیگری می کرد اما این روزها در باشگاه ستاره سرخ بلگراد فعالیت می کند.انتهای پیام//

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پاسخ منفی دروازه‌بان اسبق استقلال به مربیگری در پرسپولیس از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×