روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تمرین مهییج پرسپولیسی ها در حضور کمال کامیابی نیا از منبع برنا. "

تمرین مهییج پرسپولیسی ها در حضور کمال کامیابی نیا

تمرین امروز پرسپولیس از ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ سرخپوشان پایتخت که در اردوی شبانه روزی حضور دارند، امروز با اتوبوس راهی ورزشگاه شهید کاظمی شدند.پیش از شروع تمرین، یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس دقایقی برای بازیکنان به صحبت پرداخت.تمرین امروز با بازی راندو در قالب سه گروه آغاز شد. در بخش بعدی، شوتزنی پس از حرکات ترکیبی در برنامه بود و در بخش پایانی هم، فوتبال درون تیمی در دستور کار قرار گرفت.تمرین شنبه سرخپوشان ۹۰ دقیقه به طول انجامید که در بخش فوتبال درون تیمی، بازی جذاب و با هیجانی برگزار شد.در این تمرین، کمال کامیابی نیا در بخش هایی از تمرینات گروهی شرکت کرد ولی دیگر مصدومان پرسپولیس زیر نظر کادر پزشکی تمرینات اختصاصی خود را انجام دادند. وحدت هنانوف هم با توجه به مصدومیتی که در بازی دوستانه برابر نساجی مازندران برای او پیش آمده بود، زیر نظر کادر پزشکی قرار دارد.پرسپولیس، فردا (یکشنبه) هم یک جلسه تمرین خواهد داشت و بعد از آن، روز دوشنبه به مصاف تیم مس کرمان خواهد رفت.امروز همچنین با هماهنگی های انجام شده، سه بازیکن تیم امید پرسپولیس در تمرینات بزرگسالان حضور داشتند و قرار است چند جلسه در تمرینات این تیم شرکت کنند.انتهای پیام //

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تمرین مهییج پرسپولیسی ها در حضور کمال کامیابی نیا از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×