روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " صحبت علیه یحیی را رد می‌کنم/ هیچ وقت مقابل پرسپولیس قرار نمی‌گیرم از منبع برنا. "

صحبت علیه یحیی را رد می‌کنم/ هیچ وقت مقابل پرسپولیس قرار نمی‌گیرم

پیشکسوت پرسپولیس گفت: گل محمدی دوست و همبازی قدیمی من است.

محمد برزگر، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا با اشاره به شرایط این روزهای پرسپولیس اظهار داشت: در این فصل از نقل و انتقالات، پرسپولیس نفرات خوبی را به خدمت گرفته است. با وجود اینکه پرسپولیس چند بازیکن خود را به دلایل مختلف از دست داد اما موفق شده نفرات خوبی را به خدمت بگیرد تا تیم بهتری را برای فصل بعد بسازد.وی افزود: بازیکنانیکه به جمع سرخ پوشان اضافه شده اند نفرات خوب و با تجربه ای هستند و بدون شک می توانند در کنار سایر بازیکنان کمک ویژه ای به پرسپولیس داشته باشد.برزگر درباره صحبت هایی که در یکی از رسانه ها از قول او مطرح کرده اند هم گفت: نمی دانم این شایعه از کجا نشات گرفته است. یکی از رسانه ها از قول من موضع گیری بدی درباره کادر فنی پرسپولیس داشت در صورتی که هیچ وقت این حرف ها را نزده ام. تاکید می کنم این حرف ها از طرف من نبوده است. یحیی گل محمدی دوست و همبازی قدیمی من است و او را از نظر فنی قبول دارم، ضمن اینکه همه ما پرسپولیسی ها به تیم و کادر فنی اعتماد داریم و هیچ گاه مقابل پرسپولیس و کادرش قرار نمی گیریم. همه ما در کنار هم از پرسپولیس حمایت می کنیم و به وظیفه خود نیز ادامه خواهیم داد.بازیکن اسبق پرسپولیس در پایان گفت: پرسپولیس این شرایط را داشت که قهرمان شود اما در برهه ای از فصل دچار بدشانسی شد. کادر فنی در تلاش است با بهترین شرایط تیم را راهی مسابقات کند و امیدوارم پرسپولیس بتواند به موفقیت های لازم دست پیدا کند و مثل چند سال اخیر قهرمانی ها را به دست آورد. خبرنگار: سمیه قدیریانتهای پیام//

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " صحبت علیه یحیی را رد می‌کنم/ هیچ وقت مقابل پرسپولیس قرار نمی‌گیرم از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×