روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • برنا
  • زمان قلعه‌نویی از استقلال پیشنهاد داشتم و زمان استیلی و دایی از پرسپولیس/ به موفقیت مورایس خوشبینم

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " زمان قلعه‌نویی از استقلال پیشنهاد داشتم و زمان استیلی و دایی از پرسپولیس/ به موفقیت مورایس خوشبینم از منبع برنا. "

زمان قلعه‌نویی از استقلال پیشنهاد داشتم و زمان استیلی و دایی از پرسپولیس/ به موفقیت مورایس خوشبینم

بازیکن اسبق فوتبال در گفت وگوی خود درباره شرایط فعلی سپاهان در نقل و انتقالات صحبت کرد.

محسن بیات در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا درباره شرایط امسال زردپوشان و تغییرات صورت گرفته در کادر فنی سپاهان اصفهان اظهار داشت: سپاهان تیمی ریشه دار در فوتبال ایران است و امیدوارم بتواند با حضور مربی جدید که رزومه بسیار خوبی دارد موفق شود. محرم؟ او هم تیمی من بود و زمانی که تیم را ترک کرد تیم نابود شد. واقعا امیدوارم مربی جدید نتیجه بگیرد اما احساس می کنم اگر محرم ابقا می شد نتایج بهتری نسب به سال های گذشته می گرفت.بازیکن اسبق زردپوشان درباره خالی شدن سپاهان از ستاره ها گفت: به نظرم امسال پرسپولیس بهتر از هر تیم دیگری یار گرفته است. استقلال هم بد عمل نکرده اما سپاهان واقعا نیاز به ترمیم دارد. سپاهانی ها باید چند ستاره جذب کنند.آیا حضور یک دستیار ایرانی کنار ژوزه مورایس نمی تواند اتفاقی خوب و بهینه برای سپاهان باشد؟ پاسخ بیات این گونه بود: قطعا خوب است اما باید ببینیم مربی چه چیزی می خواهد. چند سال است که در فوتبال ایران می بینیم مربیان خارجی دستیاران ایرانی را کمتر انتخاب می کنند. قطعا موافق این اتفاق هستم.وی درباره افت سپاهان در این سال ها گفت: سپاهان بعد از جدایی نویدکیا خیلی افت کرد. جدایی او به سپاهان لطمه زد زیرا رزومه خوبی داشت بازیکنان به خاطر او به زمین می رفتند. خودم در صبا سال ها بازی کرده ام و می دانم با جدایی تیم ها دچار مشکل می شوند. خودم در حال حاضر در لیگ استانی اصفهان مربیگری می کنم. قطعا دغدغه مربیگری دارم و امیدوارم در بخش از زندگی کاری ام موفق باشم.بیات که سابقه حضور در چند تیم منحل شده به دلیل مشکلات مدیریتی را دارد هم افزود: پدیده، استقلال خوزستان و صبا تیم هایی بودند که من در آن ها کار کردم اما منحل شدند. صبا که اصلا مدیری نداشت که بخواهیم بگوییم مشکل مدیریتی بوده. بدون هیچ برنامه به قم فرستادند و پاس را هم به همدان. به خاطر مشکلات مدیریتی و مالی صبا نابود شد. امسال هم پدیده و پیشتر هم استقلال خوزستان. هر تیمی موفق بود و قهرمانی به دست آورد منحل شد. دیگر شما خودتان ببینید مشکلات به چه نحوی است.بیات درباره اینکه چرا هیچ وقت به استقلال و پرسپولیس نرفت، گفت: از استقلال پیشنهاد داشتم. در زمان امیر قلعه نویی و هم از پرسپولیس در زمان حمید استیلی و علی دایی. شرایطم برای پیوستن به این تیم ها خوب بود اما صبا اجازه نمی داد. وقتی این تیم متمول بود اجازه نداد و بعد هم دچار مشکلات مدیریتی شد.خبرنگار: علی رضاییانتهای پیام//

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " زمان قلعه‌نویی از استقلال پیشنهاد داشتم و زمان استیلی و دایی از پرسپولیس/ به موفقیت مورایس خوشبینم از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×