روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بزرگترین اشتباهم جدایی از استقلال بود/ ساپینتو اهل فوتبال هجومی است از منبع برنا. "

بزرگترین اشتباهم جدایی از استقلال بود/ ساپینتو اهل فوتبال هجومی است

مهاجم شمالی اسبق تیم استقلال در اواخر دهه 70 نظرات خود درباره استقلال این روزها را بیان کرد.

بهمن طهماسبی در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا درباره انتخاب ریکاردو ساپینتو به عنوان سرمربی آبی ها اظهار داشت: انتخاب او مانند یک هندوانه در بسته است و از حالا نمی توان قضاوتی کرد. استراماچونی هم رزومه خاصی نداشت که بگوییم مربی بزرگی بود اما نتایج فوق العاده ای گرفت. ساپینتو به همین ترتیب می تواند موفق باشد. اخباری که از اردوی استقلال می شنوم اخبار خوبی است و امیدوارم روند همین گونه پیش برود و در لیگ هم مشکلاتی به وجود نیاید.وی درباره حضور یک سرمربی پرتغالی گفت: فکر می کنم کی روش و ساپینتو از لحاظ سبک فوتبال مخالف یکدیگر باشند. کی روش در کارهای دفاعی فوق العاده بود اما مطالبی که از ساپینتو خوانده ام نشان می دهد او یک مربی اهل فوتبال هجومی است. تیم های تحت هدایت او هم خوب گل زده اند هم گل خورده اند.پیشکسوت آبی پوشان در خصوص عملکرد آبی ها در فصل نقل و انتقالات گفت: تیم هنوز کامل نشده اما اینکه شاکله اصلی حفظ شده اند اتفاق خوبی است. نفراتی هم که جذب شده اند خوب بوده اند و چند نام هم که اطراف این تیم شنیده می شود جذب شوند تیم آماده مسابقات شود. بازیکنان پیشین استقلال شرایط را می دانند و بازیکنان جدید هم اگر خود را با شرایط وفق دهند موفق خواهند شد.مهاجم اسبق استقلال در ادامه افزود: سال 78 بود که خودم به استقلال آمدم و این تیم 10 مهاجم داشت. سال بعد هم قهرمان شدیم. تیم خوبی داشتیم و آمار گلزنی مان هم خوب بود. امیدوارم امسال بازیکنان در سیستم مربی جا بیفتند و موفق باشند. خودم در آن اوایل یک جوان 18 ساله بودم و وارد جوی سنگین شدم. هواداران زیاد بودند و بازیکنان بزرگی در تیم بودند. رفته رفته خودم را هماهنگ کردم و به مرور در حد خودم در آن زمان موفق شدم. بزرگترین اشتباهم اما جدایی از استقلال بود. باید می ماندم و بیشتر موفق می شدم. رفتم تا دوباره برگردم و قدرتمندتر موفق شوم اما این اتفاق رخ نداد.طهماسبی در پایان گفت: امسال فکر می کنم 5 مدعی قهرمانی داشته باشیم. استقلال و پرسپولیس همیشه مدعی هستند. سپاهان و گل گهر و فولاد تیم های خوبی هستند. درباره استقلال اما همان طور که گفتم به دلیل حفظ شدن شاکله و جذب شدن چند چهره جدید اگر یکی دو ستاره هم جذب شوند آبی ها در آستانه تکرار قهرمانی قرار خواهند گرفت.خبرنگار: علی رضاییانتهای پیام//

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بزرگترین اشتباهم جدایی از استقلال بود/ ساپینتو اهل فوتبال هجومی است از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×