روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • برنا
  • قهرمانی در ایران برای پرسپولیس کوچک است/ با جذب مهاجم پازل تیم گل‌محمدی تکمیل می‌شود

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " قهرمانی در ایران برای پرسپولیس کوچک است/ با جذب مهاجم پازل تیم گل‌محمدی تکمیل می‌شود از منبع برنا. "

قهرمانی در ایران برای پرسپولیس کوچک است/ با جذب مهاجم پازل تیم گل‌محمدی تکمیل می‌شود

بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با جذب مهاجم پازل تیم گل محمدی تکمیل خواهد شد.

امیرحسین فشنگچی در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا با اشاره به وضعیت این روزهای تیم فوتبال پرسپولیس تهران اظهار داشت: پرسپولیس شروع خوبی در بازار نقل و انتقالات داشت و در این مدت نفرات خوبی را جذب کرد و مشخص است که تیم می خواهد با شرایط متفاوتی فصل پیش رو را آغاز کند.وی در ادامه افزود: پرسپولیس امسال در پست هایی بازیکنان جدیدی را به خدمت گرفته که در فصل قبل در آن مناطق با مشکلاتی روبرو بود و این مشخص است که کادر فنی پرسپولیس به خوبی نقاط ضعف و قوت تیم را شناسایی کرده و درصدد تقویت نقاط ضعف برآمده است. در حال حاضر در تمامی خطوط در ترکیب پرسپولیس مهره های خوبی حضور دارند و اگر در روزهای باقی مانده امکان جذب یکی دو مهاجم با کیفیت به پرسپولیس فراهم شود این تیم بابت بازیکن در طول فصل بعد دغدغه ای نخواهد داشت.فشنگچی با تاکید دوباره به خریدهای خوب تیم در نقل و انتقالات خاطرنشان کرد: همه خریدهای این فصل از جمله بهترین بازیکنان لیگ برتر بوده اند. جذب سعید صادقی و دانیال اسماعیلی فر یکی از بهترین انتخاب های یحیی گل محمدی است که می توانند در تیم پرسپولیس هم مثل تیم های سابق خود، خوش بدرخشند. بازیکن سابق پرسپولیس به اهمیت جذب مهاجم برای قهرمانی و موفقیت پرسپولیس تاکید کرد و ادامه داد: پرسپولیس مهره های خوبی را به خدمت گرفته و در بخش دروازه، دفاع و خط میانی با توجه به حضور نفرات جدید و بازیکنانی که از فصل قبل در تیم مانده اند، وضعیت خوب است اما حضور مهاجمان جدید در کنار مهاجمان فعلی امری مهم و تاثیرگذار است که عدم تحقق آن پازل کاری و قهرمانی پرسپولیس را تکمیل نمی کند. پرسپولیس در این منطقه باید تقویت شود تا بدین ترتیب با تیم کاملی خود را برای یک رقابت جدی و سخت در لیگ برتر و جام حذفی آماده کند.فشنگچی درباره پیش بینی خود از آینده پرسپولیس نیز گفت: پرسپولیس امسال در مقایسه با سال های قبل تغییرات زیادی داشته و برای اینکه این تغییرات به هماهنگی برسد باید زمان داد. تلاش کادر فنی بدون شک این است که مهره های خوب و سرشناس را در قالب تیمی به هماهنگی لازم برساند و تفکرات یحیی برای فصل آینده این است که این اتفاق هرچه سریع تر در پرسپولیس رخ بدهد تا تیم بتواند از همان هفته های ابتدایی اسبش را برای قهرمانی زین کند.وی تصریح کرد: پرسپولیس در سال های گذشته نشان داده است که می تواند سال های سال قهرمان بلامنازع لیگ برتر باشد؛ اتفاقی که در 5 سال متوالی رخ داد و هیچ تیمی نتوانست در این رقابت پا به پای پرسپولیس بجنگد. در فصل گذشته نیز شرایط خوبی برای کسب ششمین قهرمانی متوالی فراهم بود اما برخی اتفاقات و بدشانسی ها گریبان پرسپولیس را گرفت. با توجه به روحیه و روند خوبی که در سال های اخیر شاهد هستیم به اعتقادم قهرمانی در لیگ ایران اتفاق تکراری برای پرسپولیس است و همه باید به این فکر کنند که سال های بعد شرایط تیم به گونه ای رقم بخورد که بتواند قهرمانی در آسیا را جشن بگیرد.خبرنگار: سمیه قدیریانتهای پیام//

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " قهرمانی در ایران برای پرسپولیس کوچک است/ با جذب مهاجم پازل تیم گل‌محمدی تکمیل می‌شود از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×