روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " قرارداد منشا را منتشر می‌‌کنیم؛ او ۳۵۰ هزار دلار نگرفته! از منبع برنا. "

قرارداد منشا را منتشر می‌‌کنیم؛ او ۳۵۰ هزار دلار نگرفته!

علی علیزاده در حاشیه قرعه کشی لیگ پاسخگوی خبرنگاران بود.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ علی علیزاده در حاشیه مراسم قرعه کشی لیگ برتر، درباره وضعیت تیم مس رفسنجان اظهار داشت: نسبت به نقاط ضعف سال گذشته سعی کردیم در جهت تقویت تیم گام برداریم. یارگیری خوبی داشتیم. با این وجود به دلیل سقف قرارداد خیلی از وضعیت راضی نبودیم، ولی ما همه تلاش مان را کردیم. نمی خواهیم به باشگاه دیگری توهین کنیم، ولی سقف هشت و هفت میلیارد تومانی را باشگاه های دیگر رعایت کرده اند؟ اما تمام تلاش مان را کردیم که سقف را رعایت کنیم، با این حال می دانید در برخی از تیم ها دو سه بازیکن ممکن است بالاتر از سقف بگیرند، ولی مس سقف را رعایت کرد.وی در پاسخ به این سوال یکی از تیم ها بیان داشت که هم اینک بازیکن هشت میلیاردی در بازار وجود ندارد، تصریح کرد: شما احتمالاً از باشگاه استقلال هستید! چون فکر می کنم باشگاه استقلال هم امضا نکرده است. مس رفسنجان و باشگاه استقلال امضا نکردیم. من سه سال افتخار پوشیدن پیراهن استقلال و حتی پوشیدن پیراهن پرسپولیس را دارم، ولی اگر قرار باشد سقف باشد، اتفاقات بدی رخ می دهد. در زمان ما ۳۵۰ میلیون تومان سقف گذاشتند، ولی اتفاقات بدتری رخ داد. بازیکنی داشتم که سه میلیارد و ۷۰۰ قرارداد داشته، ولی امسال ۲۰ میلیارد درخواست کرده است. ما نمی توانیم این پول را پرداخت کنیم. البته باید به برخی از بازیکنان ملی پوش این پول را پرداخت کرد.معاون باشگاه مس رفسنجان در مورد اردوی این تیم گفت: فعلا در تهران هستیم و هنوز محمد ربیعی برنامه بعدی را به ما ارائه نکرده است.علیزاده درباره جذب گسترده بازیکن خارجی از سوی تیم های ایرانی، افزود: برخی از بازیکنان خارجی خیلی ارزان تر از بازیکنان ایرانی هستند. برخی از بازیکنان خارجی ما از بازیکنان ایرانی مان ارزان تر بودند.وی راجع به اینکه بازیکنی در کشور خودش ۲۰ هزار دلار پول می گیرد، ولی در باشگاه ایرانی ۴۰۰ هزار دلار، یادآور شد: بازیکن خارجی ما ۴۰۰ هزار دلاری نیستند، ولی شاید در باشگاه های دیگر وجود داشته باشند.معاون باشگاه مس رفسنجان در واکنش به اینکه گفته می شود منشا قراردادی ۳۵۰ هزاری امضا کرده است، تصریح کرد: چنین چیزی وجود ندارد. ما قرارداد منشا را منتشر می کنیم و خواهش می کنم تمام باشگاه ها نیز این کار را انجام دهند.انتهای پیام//

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " قرارداد منشا را منتشر می‌‌کنیم؛ او ۳۵۰ هزار دلار نگرفته! از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×