روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " دوست نداریم شاهد کمبودها باشیم/ بعید است var در کار باشد از منبع برنا. "

دوست نداریم شاهد کمبودها باشیم/ بعید است var در کار باشد

سرپرست پرسپولیس در حاشیه قرعه کشی لیگ نظرات خود را بیان کرد.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ مراسم قرعه کشی بیست و دومین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران، عصر امروز (دوشنبه) برگزار شد. تنی چند از مسوولان فدراسیون، مدیران سازمان لیگ، نمایندگان باشگاه های حاضر در لیگ برتر و جمعی از پیشکسوتان در این مراسم حضور داشتند.افشین پیروانی، پس مراسم قرعه کشی لیگ برتر درخصوص فصل جدید اظهار داشت: امیدوار به رقم خوردن اتفاقات خوب برای همه تیم ها و در انتظار شروع لیگ خوبی هستیم. دوست نداریم باز هم کمبودهای سال گذشته مثل مشکلات داوری و فقدان فناوری کمک داور ویدئویی/VAR را شاهد باشیم که البته فکر نمی کنم با وجود تمام وعده ها، تا سالیان سال هم وارد فوتبال ما شود. کیفیت چمن ها و وضعیت استادیوم ها باید اصلاح شود و همه چیز دست به دست هم بدهند تا لیگ خوبی داشته باشیم. همه تیم ها خوب بوده و کادرفنی مناسبی دارند که همه در حال زحمت کشیدن هستند.وی افزود: پرسپولیس هواداران بسیاری دارد و خوشبختانه امسال هم شاهد حضور آنها هستیم که یار دوازدهم تیم محسوب می شوند.پیروانی در مورد وضعیت ورزشگاه ها برای تیم های لیگ برتر عنوان داشت: مسئولان در پاسخ تمام سوالات راجع به وضعیت استادیوم ها می گویند که در تلاش هستند و ما هم می گوییم ان شاء الله که همین طور است. برای یک لیگ خوب و پویا باید همه چیز دست به دست هم بدهد و کمبودها جبران شود.انتهای پیام//

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " دوست نداریم شاهد کمبودها باشیم/ بعید است var در کار باشد از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×