روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سال گذشته باشگاه‌ها پول خوبی گرفتند/ این مساله به نفع باشگاه‌ها است از منبع برنا. "

سال گذشته باشگاه‌ها پول خوبی گرفتند/ این مساله به نفع باشگاه‌ها است

معاون باشگاه استقالل در خصوص تبلیغات محیطی حرف های مهمی بر زبان آورد.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ سعید فتاحی پس مراسم قرعه کشی لیگ برتر فوتبال در مورد این قرعه کشی و آمادگی ورزشگاه ها برای شروع لیگ و بازی ها اظهار داشت: تنها راه قرعه کشی در لیگ ما به خاطر میزبانی ها و ورزشگاه های مشترک فقط همین است که در کل خوب اجرا شد. از دوستان در سازمان لیگ خواهش می کنم حتی اگر هیچ موردی در استادیوم ها مناسب نبود فقط چمن ها را در اولویت بگذارند زیرا استاندارد آن ها مهم ترین مسئله است.وی درخصوص تبلیغات محیطی ورزشگاه برای تیم های لیگ عنوان کرد: در فصل گذشته پول خیلی خوبی نصیب باشگاه ها شد که در همه دنیا نیز این روش درحال انجام است و امسال قطعا بهتر از سال گذشته خواهد بود. از باشگاه ها هم خواهش می کنم که خودشان برای به دست گرفتن این تبلیغات اقدام کنند زیرا منافع بسیاری برای تیم ها خواهد داشت. یکسری از باشگاه ها به جاهای دیگر وصل هستند و از معدن و فولاد استفاده می کنند، به همین خاطر پشت باشگاه های خصوصی در نمی آیند. من نمی دانم باشگاه های ملوان بندر انزلی، تراکتور تبریز و استقلال و پرسپولیس پول شان را از کجا در می آورند. محل درآمدها حق پخش، تبلیغات محیطی و بلیت فروشی است. خیلی مهم است که باشگاه ها حق پخش را بگیرند و اگر این اتفاق بیافتد جامعه فوتبال سود می کند. البته باشگاه های صنعتی اصلا به این ارقام نیاز ندارند اما این کار به ساختار باشگاهشان کمک می کند زیرا باشگاه داری این نیست که از جایی مدام پول برسد و خرج کنند بلکه باید باشگاه ها خودشان پول سازی کنند.معاون اجرایی باشگاه استقلال درباره تلاش ها برای حق پخش تیم استقلال و شبکه این تیم گفت: یک سری از باشگاه ها نیاز ندارند. باشگاه استقلال تمام تلاشش را برای اجرایی شدن این مسئله می کند و اگر عملی شود تمام جامعه فوتبال را منتفع می سازد. برای شبکه استقلال نیز کارهای اولیه انجام شده و در تلاش هستیم مشکلات را حل کنیم.فتاحی با اشاره به انتخابات پیش روی فدراسیون فوتبال بیان کرد: یک نفر را نیاز داریم که برای یک انقلاب به میدان بیاید. در انتخابات قبلی دیدید که چه اتفاقاتی افتاد و بیشترین ضرر متوجه فوتبال ما شد. با این همه فوتبالیست خوب، کجای کار هستیم که حتی یک اسپانسر هم در سال جام جهانی نداریم. امیدوارم همه فوتبالی ها برای کمک دست به دست هم بدهند و به میدان بیایند و مهم نباشد که چه کسی رئیس است.انتهای پیام//

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سال گذشته باشگاه‌ها پول خوبی گرفتند/ این مساله به نفع باشگاه‌ها است از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×