روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • برنا
  • امتیازات هفته‌های اول از دست نرود استقلال دوباره قهرمان می‌شود/ چه کسی ستاره می‌شود؟ قضاوت زود است!

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " امتیازات هفته‌های اول از دست نرود استقلال دوباره قهرمان می‌شود/ چه کسی ستاره می‌شود؟ قضاوت زود است! از منبع برنا. "

امتیازات هفته‌های اول از دست نرود استقلال دوباره قهرمان می‌شود/ چه کسی ستاره می‌شود؟ قضاوت زود است!

بازیکن اسبق تیم فوتبال استقلال تهران گفت: هفته های ابتدایی در قهرمانی لیگ تاثیرگذار است.

عباس محمدرضایی در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا درباره انتخاب ریکاردو ساپینتو اظهار داشت: مربیان خارجی اصولا براساس رزومه وارد کشورمان می شوند و قطعا درباره انتخاب ساپینتو هم مسئولین و مشاوران مربوط تصمیم گرفته اند. به طور کلی اما باید صبر کرد و در خلال مسابقات مشاهده کرد عملکرد این سرمربی چگونه خواهد بود. ساپینتو مانند هندوانه ای سربسته است. به هرحال با توجه به مربیان پرتغالی که وارد ایران شده اند و به نسبت دیگر مربیان شناختی نسبی از ایران دارند، ساپینتو هم می تواند خود را با شرایط وفق دهد و با استقلال موفق باشد.وی درباره عملکرد استقلال در فصل نقل و انتقالات گفت: وقتی تیم کمترین ریزش را داشته باشد و شاکله اصلی حفظ شود یعنی تیم به موفقیت رسیده است. استقلال از این نظر شبیه به پرسپولیس سال های گذشته است که کمترین تغییر را داشت. نفراتی که به استقلال اضافه شده اند نفراتی جوان و خوب هستند و امیدوارم با توجه به اردوی برگزار شده در ترکیه هماهنگی ها سریع تر شکل بگیرد و با یک هارمونی و هماهنگی وارد مسابقات شوند که ماحصلش قهرمانی باشد.مدافع هافبک چپ پای سابق آبی ها درباره کیفیت بازیکنان در پست خود افزود: استقلال در سمت چپ در سال های گذشته بازیکنان خوبی به فوتبال معرفی کرده اما امسال تفکری جدید در استقلال وجود دارد و فکر می کنم همان خواسته های سرمربی تعیین کننده مسیر عملکرد آن ها است.آیا استقلالی ها در هفته های ابتدایی ناکام خواهند بود؟ محمدرضایی این گونه پاسخ داد: موافق این تفکر که استقلال حتما در هفته های اول ناکام خواهد بود نیستم زیرا استقلال خروجی های زیادی نداشته است. درست است که تفکرات سرمربی تغییر کرده اما با توجه به حفظ شاکله اگر همان روند فصل گذشته را هم ادامه دهند موفق می شوند. هفته های ابتدایی در قهرمانی تاثیرگذار است و فصل گذشته آبی ها با امتیازگیری در هفته های اولیه می توانند به قهرمانی برسند.وی درباره اینکه آیا می توان از همین حالا ستاره استقلال در بازی های سال آینده را مشخص کرد یا خیر نیز گفت: فوتبال یک بازی گروهی است. بازیکنان می توانند در یک تیم و کسب جام تعیین کننده باشند و با توجه به ورود بازیکنان جدید و جوان می توان گفت استقلال امسال پدیده هایی تازه خواهد داشت. فصل گذشته کسی کوین یامگا را نمی شناخت اما دیدید چه ستاره ای بود و چگونه به قهرمانی استقلال کمک کرد. باید نوع قرارداد بستن با بازیکنان جدید به نحوی باشد که سال ها از حضور آن ها استفاده کنیم. پیش بینی ام از آینده؟ خوشبینم. با ادامه دادن روند فصل پیش، آبی ها دوباره جام قهرمانی را بالای سر می برند.خبرنگار: علی رضاییانتهای پیام//

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " امتیازات هفته‌های اول از دست نرود استقلال دوباره قهرمان می‌شود/ چه کسی ستاره می‌شود؟ قضاوت زود است! از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×