روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • برنا
  • فقط مهاجم نه، پرسپولیس دفاع چپ هم می‌خواهد/ کادر فنی باید در بزنگاه‌ها نترسد

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " فقط مهاجم نه، پرسپولیس دفاع چپ هم می‌خواهد/ کادر فنی باید در بزنگاه‌ها نترسد از منبع برنا. "

فقط مهاجم نه، پرسپولیس دفاع چپ هم می‌خواهد/ کادر فنی باید در بزنگاه‌ها نترسد

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس بر این باور است که این تیم علاوه بر خرید مهاجم باید در پست دفاع چپ هم بازیکنی با کیفیت جذب کند.

اسماعیل حلالی در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا با اشاره به وضعیت فعلی تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: پرسپولیس وضعیت چندان بدی ندارد و تلاش های زیادی صورت گرفته تا این تیم، فصل جدید را با بهترین شرایط از نظر فنی آغاز کند. البته در چند پست ضعف وجود دارد که باید برطرف شود وگرنه ممکن است تیم با مشکل روبرو شود.وی در ادامه با اشاره به اینکه در سال های قبل می بایست تلاش هایی برای تامین نیروهای مورد نظر برای باشگاه از تیم های پایه صورت می گرفت، عنوان کرد: سال های قبل باید این برنامه ریزی را انجام می دادیم که با پرورش نیروها از تیم های پایه از جهت جذب بازیکن برای تیم بزرگسالان به نوعی خودکفا شویم ولی این اتفاق صورت نگرفت و حالا باید به دنبال گزینه های چند ده میلیاردی برای کمک در خط حمله پرسپولیس باشیم.حلالی افزود: ما باید خودمان بازیکنانی را می ساختیم که حالا مجبور نباشیم با رقم های آنچنانی به دنبال جذب مهاجم باشیم. در سال های گذشته تلاش هایی در این زمینه صورت گرفت ولی متاسفانه شرایط به گونه ای رقم خورد که در تیم بزرگسالان به بازیکنان جوان بهای چندانی داده نشد. سال قبل من و همکارانم در تیم امید 5 - 6 بازیکن خوب را به تیم بزرگسالان معرفی کردیم اما شرایط به گونه ای بود که این بازیکنان فرصت حضور در تیم را به دست نیاورند و حالا باید باشگاه برای جذب یک مهاجم یا یک دفاع چپ که به اعتقاد من یکی دیگر از نیازهای اصلی پرسپولیس است به چالش کشیده شود.سرمربی فصل قبل امید پرسپولیس درباره دورنمای خود از شرایط قرمزها برای فصل آتی نیز گفت: درست است ضعف هایی داریم اما در نقل و انتقالات نفرات خوبی را گرفته ایم و بهترین بازیکنان از فصل قبل را حفظ کردیم. در این میان کادر فنی فصل بعد مسئولیت ویژه برعهده دارد. متاسفانه فصل قبل و در برخی برهه های حساس ترس باعث شد نتوانیم در نتیجه گیری موفق باشیم. در فصل جدید کادر فنی باید در بزنگاه ها ترس را کنار بگذارد تا بتوانیم نتایجی بهتر از فصل قبل کسب کنیم.حلالی درباره حضور مربی خارجی و دستیار برزیلی یحیی گل محمدی در پرسپولیس به خبرنگار برنا گفت: شخصا اعتقادی به حضور مربی خارجی در فوتبال ایران ندارم چرا که ما خودمان بهترین مربیان داخلی را داریم و این مربیان برای شناخت تیم ها و فضای فوتبال حداقل 6-7 ماه فرصت نیاز دارند تا آشناییت پیدا کنند. در هر صورت تصمیم باشگاه و کادر فنی اضافه شدن این مربی جدید بود که امیدوارم بتوانیم بهره لازم را از حضورش در پرسپولیس ببریم.پیشکسوت پرسپولیس اشاره ای هم به قرعه کشی لیگ برتر و قرعه ای که به نام پرسپولیس خورد داشت و تاکید کرد: به نظرم فرقی نمی کند با چه تیمی در چه هفته ای بازی داشته باشیم. هر تیمی که برای قهرمانی می جنگد نباید به قرعه کشی اهمیت بدهد. نگاه مان باید به این باشد که با کسب حداکثر امتیازات قهرمان شویم و اینکه دربی یا فلان بازی ما در چه هفته ای برگزار شود نمی تواند مهم باشد. حلالی که در اواخر فصل گذشته دستیار درخشان در سایپا بود در مورد آخرین وضعیتش گفت: من به عنوان سرمربی برنامه هایم را به مسئولان باشگاه دادم ولی در نهایت بررسی ها به این نتیجه رسید که محمود فکری به عنوان سرمربی جدید سایپا معرفی شود. خبرنگار: سمیه قدیریانتهای پیام//

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " فقط مهاجم نه، پرسپولیس دفاع چپ هم می‌خواهد/ کادر فنی باید در بزنگاه‌ها نترسد از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×