روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " علیپور مصدوم شد /پسر برانکو پا به توپ شد از منبع برنا. "

علیپور مصدوم شد /پسر برانکو پا به توپ شد

تیم فوتبال پرسپولیس در دیداری دوستانه با نتیجه 3 بر2 مقابل منصور ساوه به برتری رسید در این دیدار علیپور نیز مصدوم شد.

تیم فوتبال پرسپولیس در دیداری دوستانه با نتیجه 3 بر2 مقابل منصور ساوه به برتری رسید در این دیدار علیپور نیز مصدوم شد. تیم فوتبال پرسپولیس در جریان دیداری دوستانه از ساعت ١۶ در ورزشگاه شهید کاظمی میزبان منصور ساوه بود که این دیدار در نهایت با برتری 3 بر 2 پرسپولیس به پایان رسید.برای پرسپولیس در این دیدار علی علیپور، معین پورشعبان و گادوین منشا گلزنی کردند.سید جلال حسینی امروز پیش از آغاز بازی با برانکو صحبت کرد و به استراحت پرداخت.نکته ویژه این بازی حضور محسن ربیع خواه که برخی به او پسر برانکو هم می گویند در زمین بود. این بازیکن بعد از چند ماه مصدومیت، در نیمه دوم بازی با منصور ساوه به میدان رفت.پرسپولیس در آغاز بازی با ترکیب رادووشوویچ، محمد انصاری، شجاع خلیل زاده، شایان مصلح، احسان الوان زاده، کمال کامیابی نیا، آدام همتی، علی علیپور، مهدی شریفی، محمدامین اسدی و علیرضا زارع وارد زمین شد اما در آغاز نیمه دوم، برانکو ترکیب تیمش را کامل تغییر داد.عماد علیپور، بازیکن تیم امیدهای پرسپولیس که در نیمه دوم بازی به تشخیص برانکو وارد زمین شده بود، در اواسط نیمه دوم به شدت از ناحیه زانو دچار مصدومیت شد که در ادامه با کمک اعضای تدارکات تیم به کنار زمین منتقل شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " علیپور مصدوم شد /پسر برانکو پا به توپ شد از منبع برنا. "

اخبار گوناگون