روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس از همان ابتدا هجومی آغاز کند/ حضور هواداران نقطه قوت تیم است از منبع برنا. "

پرسپولیس از همان ابتدا هجومی آغاز کند/ حضور هواداران نقطه قوت تیم است

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: پرسپولیس از همان ابتدا بازی را طوفانی آغاز کند می تواند به گل برسد. توپ اول از دروازه حریف گذر کند، قرمزها به گل دوم و سوم هم خواهند رسید.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: پرسپولیس از همان ابتدا بازی را طوفانی آغاز کند می تواند به گل برسد. توپ اول از دروازه حریف گذر کند، قرمزها به گل دوم و سوم هم خواهند رسید. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، رضا ترابیان، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره دیدار سرخپوشان مقابل تیم فوتبال کاشیما در گفتگو با خبرنگار برنا، گفت: تیم فوتبال پرسپولیس روز شنبه میزبان است و می تواند با حمایت هواداران پر شور خود کاشیما را در خانه شکست دهد. حضور هواداران نقطه قوت تیم است.وی ادامه داد: تیم پرسپولیس باید روی نقاط قوت کاشیما برنامه ریزی کنند و با دفاع فشرده از نفوذ بازیکنان حریف جلوگیری کنند. س خپوشان اگر از موقعیت های به دست آماده نهایت تلاش را ببرند می توانند در همان دقایق ابتدایی به گل برسند. پرسپولیس به دلیل آنکه در زمین حریف شکست خورد طبیعی است بازی را هجومی برنامه ریزی می کند و آنها هم برای دفاع و ضد حمله تم بنفش خواهند کرد.ترابیان با اشاره به اینکه پرسپولیس می تواند از تجربه سید جلال حسینی استفاده کند، بیان کرد: سرخپوشان می توانند از بازیکنان سرعتی خود استفاده کنند البته بازیکنان ژاپن بسیار سرعتی هستند که بر روی زمین به خوبی بازی می کنند. سرخپوشان در قلب زمین نیاز به هافبک با تجربه دارند که بتواند به تیم آرامش بدهد.وی یادآور شد: پرسپولیس در ابتدای بازی رفت مقابل کاشیما بسیار خوب ظاهر شد. استرس و فشار روی بازیکنان بسیار بود که این تیم گل را دریافت کرد و بعد هم گل دوم برای کاشیما به ثمر رسید. تیم ژاپنی نیمه دوم را با آرامش شروع کرد و در یک نیمه به نتیجه مورد نیاز رسید. ترابیان با تاکید بر اینکه تعویض برانکو در بازی رفت اشتباه نبود، گفت: برانکو برای رسیدن به نتیجه بازیکن جدید را وارد زمین می کند. عالیشاه در دیدار رفت مقابل السد بدون استرس بازی کرد و توانست نمایش خوبی داشته باشد اما در دیدار با کاشیما بعد از دریافت دو گل سرخپوشان عالیشاه به زمین آمد که به دلیل نداشتن تمرکز لازم نتوانست به سرخپوشان کمک کند.وی در پایان، گفت: پرسپولیس از همان ابتدا بازی را طوفانی آغاز کند می تواند به گل برسد. توپ اول از دروازه حریف گذر کند، قرمزها به گل دوم و سوم هم خواهند رسید. امیدوارم سرخپوشان در این دیدار برنده باشند و به عنوان قهرمانی برسند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس از همان ابتدا هجومی آغاز کند/ حضور هواداران نقطه قوت تیم است از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×