روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " وقتی پرسپولیس نمی‌خواهد رکوردش را از دست بدهد از منبع برنا. "

وقتی پرسپولیس نمی‌خواهد رکوردش را از دست بدهد

تیم فوتبال پرسپولیس در بازی مقابل کاشیما ژاپن به دنبال حفظ رکورد فوق العاده خود در آسیا است.

تیم فوتبال پرسپولیس در بازی مقابل کاشیما ژاپن به دنبال حفظ رکورد فوق العاده خود در آسیا است. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، تیم فوتبال پرسپولیس در دور برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا فردا شب در ورزشگاه آزادی میزبان تیم کاشیما ژاپن است. سرخپوشان در بازی رفت خود با نتیجه 2_0 مقابل حریف مغلوب شدند و همین مسئله، بازی شنبه شب را برای آن ها حیاتی تر می کند.یک نکته جالب که سرخپوشان ایرانی در بازی برگشت می توانند به آن دل ببندند و با پشتوانه آن وارد زمین شوند، آمار خیره کننده پرسپولیس در دیدارهای خانگی خود در لیگ قهرمانان آسیا از سال ۲۰۱۵ تاکنون است.تیم پرسپولیس در طول سه سال اخیر از 16 بازی خانگی در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا 10 برد و 6 تساوی در کارنامه کاری خود دارد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " وقتی پرسپولیس نمی‌خواهد رکوردش را از دست بدهد از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×