روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " هنوز یک 90 دقیقه فرصت داریم/ حضور هواداران پرسپولیس بسیار مهم است از منبع برنا. "

هنوز یک 90 دقیقه فرصت داریم/ حضور هواداران پرسپولیس بسیار مهم است

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هنوز یک 90 دقیقه باقی مانده و این آخرین فرصت ما است.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هنوز یک 90 دقیقه باقی مانده و این آخرین فرصت ما است. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از سایت AFC، سیدجلال حسینی، کاپیتان غول فوتبال ایران یعنی پرسپولیس است. او در بازی با الجزیره و الدحیل در قامت منجی سرخپوشان ظاهر شد و حالا می خواهد جام قهرمانی را در تهران بالای سر ببرد. او در این گفتگو با اشاره به نقش هواداران گفت: آن ها بسیار مهم هستند، آن ها همیشه کنارمان بوده اند، مخصوصا در سال جاری که شرایط دشواری را تجربه کردیم. هواداران نقش پررنگی دارند و مثل یک بازوی قوی برای ما هستند و در مسابقات مختلف ما را تشویق کرده و هرگز پشتمان را خالی نکرده اند. ما با حمایت آن ها به فینال رسیدیم اما یک مسابقه را از دست دادیم.سیدجلال در ادامه افزود: اما هنوز یک 90 دقیقه باقی مانده و این آخرین فرصت آن ها است. من از آن ها می خواهم درست مانند بازیکنان باشند و قبل از شروع بازی هیچ انرژی را مصرف نکنند. ما، بازیکنان و طرفداران هر دو، باید با انرژی کامل شروع کنیم. من از آن ها می خواهم که هیچ گونه انرژی مصرف نکنند چون ما در طول مسابقه به آن ها نیاز داریم.کاپیتان سرخ ها درباره احتمال قهرمانی پرسپولیس گفت: تنها می توانم قول بدهم که سعی خواهم کرد که بهترین نمایش را نشان دهم، ما می توانیم با هواداران کارهای بزرگ انجام دهیم اما یک بازی بسیار سخت مخصوصا برای ما وجود دارد چون باید دو گل بزنیم و بازی را مساوی کنیم.حسینی که افتخارات بسیار زیادی را دارد در پایان خاطرنشان کرد: این یک کار بسیار سخت است و نیاز به انرژی زیاد دارد، من امیدوار هستم که طرفداران این انرژی را به ما تزریق کنند تا بتوانیم از همان ابتدا قدرتمند بازی کنیم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " هنوز یک 90 دقیقه فرصت داریم/ حضور هواداران پرسپولیس بسیار مهم است از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×