روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بازیکنان کاشیما آنتلرز در ورزشگاه آزادی تمرین کردند از منبع برنا. "

بازیکنان کاشیما آنتلرز در ورزشگاه آزادی تمرین کردند

آخرین تمرین تیم فوتبال کاشیما آنتلرز پیش از دیدار برابر پرسپولیس برگزار شد.

آخرین تمرین تیم فوتبال کاشیما آنتلرز پیش از دیدار برابر پرسپولیس برگزار شد. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، آخرین تمرین تیم فوتبال کاشیما آنتلرز ژاپن پیش از دیدار برابر پرسپولیس ایران، عصر امروز از ساعت ١٧ در زمین اصلی ورزشگاه آزادی برگزار شد. با توجه به قوانین AFC، خبرنگاران اجازه حضور در کنار زمین را نداشتند و باید استقرار در جایگاه خبرنگاران تمرین را پوشش می دادند. به همین خاطر ناظر AFC شخصا کارت خبرنگاران را بررسی می کرد.بازیکنان کاشیما آنتلرز با لباس های زرد رنگ، راس ساعت ١٧ تمرین را آغاز کردند. در ابتدا بازیکنان با دویدن بدن های خود را گرم کردند و به کار با توپ و ارسال پاس به هم تیمی خود پرداختند.دو دروازه بان کاشیما آنتلرز از همان ابتدا به صورت اختصاص تمرین کردند. در حالی که تیم ژاپنی در حال تمرین بود، مسئولان ورزشگاه آزادی در تدارک آماده سازی ورزشگاه بودند و تعدادی از افراد در جایگاه VVIP مشغول کار بودند. پس از تمرین پاس کاری، بازی آقا وسط در دستور کار زردپوشان کاشیما آنتلرز قرار گرفت. پس از گذشت ١۵ دقیقه از تمرین، با دستور ناظر AFC خبرنگاران و عکاسان محل تمرین را ترک کردند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بازیکنان کاشیما آنتلرز در ورزشگاه آزادی تمرین کردند از منبع برنا. "

اخبار گوناگون