روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • برنا
  • برای موفقیت پرسپولیس در بازی فردا همه تلاش خود را انجام خواهیم داد/ هواداران در کنار ما حضور داشته باشند

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " برای موفقیت پرسپولیس در بازی فردا همه تلاش خود را انجام خواهیم داد/ هواداران در کنار ما حضور داشته باشند از منبع برنا. "

برای موفقیت پرسپولیس در بازی فردا همه تلاش خود را انجام خواهیم داد/ هواداران در کنار ما حضور داشته باشند

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس می گوید بازیکنان این تیم برای حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا کاملا آماده هستند.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس می گوید بازیکنان این تیم برای حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا کاملا آماده هستند. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، سیدجلال حسینی، کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس، در نشست خبری پیش از بازی با کاشیما آنتلرز اظهار کرد: بازیکنان ما احساس خیلی خوبی دارند. فردا بازی بزرگی است و همه بازیکنان خوشحال هستند. از سال گذشته که بازی های مان در لیگ قهرمانان را شروع کردیم، روزهای سختی را پشت سر گذاشتیم. امسال هم با دست های خالی کارهای بزرگتری کردیم. فردا در کنار هواداران مان هستیم و می خواهیم یک بازی بزرگ، خوب و پر قدرت انجام دهیم. مطمئنا فردا هواداران ما پرشور در کنار ما هستند. بازی کردن در مسابقه فینال برای هر بازیکنی سخت و البته لذت بخش است.او ادامه داد: فردا یکی از روزهای سخت پرسپولیس است ولی همه با هم هستیم تا بتوانیم موفق شویم. این موفقیت به همه کمک می کند. بازیکنان ما برای بازی فردا همگی آماده هستند.کاپیتان تیم پرسپولیس درمورد این که با هم تیمی هایش در مورد بازی فینال صحبت کرده است یا خیر، بیان کرد: بله. برانکو همه صحبت ها را انجام داده است. بازی فینال همیشه سخت است. تغییر ساعت ها کمی بازیکنان را عصبی کرده بود. نعمتی هم نتوانست شرایط را درک کند و اخراج شد. بازیکنان برای فردا کاملا آماده هستند. مهم ترین چیز تمرکز است که خداراشکر بازیکنان ما تمرکز کامل دارند. آن ها می دانند که فردا قرار است چه بازی ای انجام دهند. امیدوارم که فردا از دقیقه یک مقابل هوادارن مان یک شروع خیلی خوب داشته باشیم.حسینی با تاکید بر سخت بودن فینال، گفت: با تیمی بازی داریم که در هر لحظه خطرناک است. تیم ملی ژاپن از بهترین تیم های آسیا است و باشگاه های این کشور هم پیشرفت کرده اند و در کلاس بالایی فوتبال بازی می کنند. هر لحظه ممکن است اتفاقی رخ دهد. ما آماده ایم و می خواهم که هواداران در کنار ما باشند تا لحظه ها را ببریم. لحظه به لحظه پیش می رویم. برای این بازی بزرگ آماده ایم و امیدوارم که روز بزرگی را رقم بزنیم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " برای موفقیت پرسپولیس در بازی فردا همه تلاش خود را انجام خواهیم داد/ هواداران در کنار ما حضور داشته باشند از منبع برنا. "

اخبار گوناگون