روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تمرین سرخپوشان با حضور مهدوی‌کیا و در غیاب ملی‌پوشان از منبع برنا. "

تمرین سرخپوشان با حضور مهدوی‌کیا و در غیاب ملی‌پوشان

تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امروز یکشنبه را در غیاب ملی پوشان و با حضور مهدی مهدوی کیا انجام داد.

تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امروز یکشنبه را در غیاب ملی پوشان و با حضور مهدی مهدوی کیا انجام داد. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان تمرین خود را از امروز یکشنبه پس از یک روز استراحت، در ورزشگاه شهید کاظمی از ساعت 11 آغاز کردند. تمرینات این هفته برای ریکاوری و تحت نظر داشتن سرخپوشان است تا پس از کاهش اثرات فشار بازی های فشرده و متعادل شدن شرایط بدنی به تعطیلات 12 روزه بروند.تمرین امروز در سالن آغاز شد و پس از صحبت های برانکو بود که همه به زمین آمدند. وی پس از حضور در زمین، از مصطفی قنبرپور ، مدیر تیم خواست همه اعضای تیم به اتفاق، عکسی دسته جمعی را به نشانه یادبود بگیرند که البته جای ملی پوشان خالی بود. در تمرین امروز، علیرضا بیرانوند و احمد نورالهی که باید به تیم ملی ملحق شوند، بشار رسن و حمیدرضا طاهرخانی غایب بودند.تمرین در زمین چمن با پاسکاری، ضربات سر و کنترل توپ آغاز شد. در ادامه، سیامک نعمتی، محسن ربیع خواه و شایان مصلح به سالن وزنه رفتند و به ماهینی ملحق شدند تا تمرینات اختصاصی خود را دنبال کنند. شوت به دروازه و فوتبال در نیمی از زمین بخش های بعدی تمرین بود. در اواخر تمرین هم مهدی مهدوی کیا در محل تمرین حاضر شد و به صحبت با اعضای تیم و برانکو ایوانکوویچ پرداخت.او همچنین با اسماعیل حلالی سرمربی تیم امید پرسپولیس که در محل تمرین حاضر بود، خوش و بش کرد. مهدوی کیا در جریان این حضور، عملکرد بازیکنان و به ویژه برانکو را در سال های گذشته، به ویژه نیم فصل اول رقابت های جاری و لیگ قهرمانان آسیا، قابل ستایش خواند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تمرین سرخپوشان با حضور مهدوی‌کیا و در غیاب ملی‌پوشان از منبع برنا. "

اخبار گوناگون