روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

خبر با عنوان تا سال‌ها درباره کار بزرگ برانکو و پرسپولیس صحبت خواهد شد از وب سایت برنا borna با درج لینک منبع آن نمایش داده شده است.

تا سال‌ها درباره کار بزرگ برانکو و پرسپولیس صحبت خواهد شد

بازیکن و کاپیتان پیشین پرسپولیس گفت: کار فوق العاده ای که برانکو و بازیکنان در این فصل انجام دادند تا سال ها خاطره است و درباره اش صحبت خواهد شد.

بازیکن و کاپیتان پیشین پرسپولیس گفت: کار فوق العاده ای که برانکو و بازیکنان در این فصل انجام دادند تا سال ها خاطره است و درباره اش صحبت خواهد شد. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، مهدی مهدوی کیا در گفتگو با سایت رسمی و تلویزیون پرسپولیس اظهار داشت: پرسپولیس شرایط سختی را پشت سر گذاشت و واقعیت این است که شاهکار کردند. با 12، 13 بازیکن تا فینال آسیا رفتن یک کار فوق العاده است که نمی شود بزرگی آن را با کلمات بیان کرد و به نظر من خیلی عالی بودند.وی ادامه داد: من مستقیم از فرودگاه به محل تمرین آمدم تا از بچه ها و از کادر فنی به ویژه برانکو ایوانکوویچ به سهم خودم تشکر کنم و به آنها خسته نباشید بگویم. آنها چند ماه خیلی سخت را گذراندند ولی برای خودشان، همه پرسپولیسی ها و در کل فوتبال ایران، خاطرات فراموش نشدنی رقم زدند که تا سال ها از یادها نخواهد رفت و درباره آن صحبت خواهد شد.مهدوی کیا تصریح کرد: هیچکس تصور نمی کرد و انتظار نداشت این تیم تا فینال آسیا برود و نیم فصل را در حالی به پایان برساند که با صدر جدول اختلاف امتیاز ندارند. بازیکنان جدید که بیایند قطعا کار، راحت تر خواهد شد و انتظار داریم پرسپولیس با این روند، سومین قهرمانی پیاپی را کسب کند.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون