روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سرمربی بایرن مونیخ به کادر فنی پرسپولیس اضافه شد+عکس از منبع برنا. "

سرمربی بایرن مونیخ به کادر فنی پرسپولیس اضافه شد+عکس

نکته جالب درخصوص اردوی پرسپولیس که امروز رخ داد حضور نیکو کواچ سرمربی بایرن مونیخ و برادرش در تمرین سرخپوشان ایران بود و در این بین با برانکو ایوانکوویچ نیز به گفتگو پرداختند.

نکته جالب درخصوص اردوی پرسپولیس که امروز رخ داد حضور نیکو کواچ سرمربی بایرن مونیخ و برادرش در تمرین سرخپوشان ایران بود و در این بین با برانکو ایوانکوویچ نیز به گفتگو پرداختند. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، تیم فوتبال پرسپولیس سه روز است که در کمپ اسپایر قطر اردوی آماده سازی خود را برگزار کرده است.در این بین تیم های بایرن مونیخ آلمان و آیندهوون هلند نیز در همین کمپ اردوی آماده سازی خود را برپا کرده اند و قرار است تیم پاری سن ژرمن نیز به زودی اردوی خود را در این کمپ برگزار کند.نکته جالب درخصوص اردوی پرسپولیس که امروز رخ داد حضور نیکو کواچ سرمربی بایرن مونیخ و برادرش در تمرین سرخپوشان ایران بود و در این بین با برانکو ایوانکوویچ نیز به گفتگو پرداختند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سرمربی بایرن مونیخ به کادر فنی پرسپولیس اضافه شد+عکس از منبع برنا. "

اخبار گوناگون