روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " محرومیت سرخپوشان از حضور هواداران در اولین بازی لیگ قهرمانان آسیا از منبع برنا. "

محرومیت سرخپوشان از حضور هواداران در اولین بازی لیگ قهرمانان آسیا

تیم فوتبال پرسپولیس از حضور تماشاگران در اولین بازی لیگ قهرمانان محروم شد. همچنین AFC لایحه باشگاه درباره ورود تماشاگر متخلف به زمین در بازی رفت با کاشیما را پذیرفت و آن را مختومه اعلام کرد.

تیم فوتبال پرسپولیس از حضور تماشاگران در اولین بازی لیگ قهرمانان محروم شد. همچنین AFC لایحه باشگاه درباره ورود تماشاگر متخلف به زمین در بازی رفت با کاشیما را پذیرفت و آن را مختومه اعلام کرد. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، بنابر اعلام امیر علی حسینی، مدیر بخش بین الملل باشگاه، کنفدراسیون فوتبال آسیا، احکام مربوط به بازی های پرسپولیس در لیگ قهرمانان 2018 آسیا را صادر کرد. طبق آرا کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا، باشگاه پرسپولیس به دلیل حضور خارج از ظرفیت و بیش ازحد تماشاگران برای هر یک از دو بازی برابر السد در مرحله نیمه نهایی و برابر کاشیما آنتلرز در بازی پایانی رقابت ها که به مسدود شدن بعضی مسیرهای عبور تماشاگران منجر شد، به مبلع 30 هزار دلار و در مجموع 60 هزار دلار جریمه شد.این جریمه در شرایطی در نظر گرفته شد که تعداد بلیت های عرضه شده خارج از ظرفیت نبود، اما ازدحام جمعیت و استقبال بی نظیر از این دو بازی منجر به ایجاد شرایط خاصی گردید. این استقبال از بازی ها و محبوبیت پرسپولیس از یک سو منجر به ثبت رکوردهای جدید برای فینال های لیگ قهرمانان آسیا و توجه رسانه های بین المللی شد ولی از سوی دیگر این جریمه ها و یک محرومیت از حضور تماشاگران را برای پرسپولیس و هواداران در بر داشت. بر اساس این حکم پرسپولیس در اولین بازی بعدی خود در لیگ قهرمانان آسیا که به بازی برابر تیم صعود کننده از مرحله پلی آف مربوط می شود و در 14 اسفند برگزار خواهد شد از حضور تماشاگران محروم است.باشگاه پرسپولیس همچنین به دلیل مسائل مربوط به بلیت فروشی نیز با 15 هزار دلار جریمه نقدی روبرو شده است. و اما پرونده های پرسپولیس بازمانده از دوره قبلی لیگ قهرمانان آسیا به این سه مورد ختم نمی شد. کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، ورود یک تماشاگر به زمین در بازی رفت سرخپوشان برابر کاشیما آنتلرز در ژاپن را به عنوان تخلف تماشاگران تیم میهمان (پرسپولیس) در نظر گرفته بود که جدای از برخورد با سهل انگاری میزبان بود. این مساله مورد اعتراض جدی باشگاه پرسپولیس قرار گرفت. بنابر توضیحات حسینی، باشگاه در این ارتباط ضمن اشاره به اعتراض های جدی خود و نهادهای مختلف در ایران نسبت به این مساله و تاکید بر شواهد موجود لایحه ای را ارسال کرد که کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا در پی آن، این پرونده را برای پرسپولیس مختومه اعلام کرد. این امر به منزله پذیرش توضیحات ارائه شده از سوی باشگاه بود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " محرومیت سرخپوشان از حضور هواداران در اولین بازی لیگ قهرمانان آسیا از منبع برنا. "

اخبار گوناگون

× ×