روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • برنا
  • پرسپولیس با فاصله، پرطرفدارترین تیم است/ بچه‌های تیم ملی لیاقت قهرمانی را داشتند

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس با فاصله، پرطرفدارترین تیم است/ بچه‌های تیم ملی لیاقت قهرمانی را داشتند از منبع برنا. "

پرسپولیس با فاصله، پرطرفدارترین تیم است/ بچه‌های تیم ملی لیاقت قهرمانی را داشتند

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای شروع بازی هایمان آماده ایم. البته همه عوامل بر وفق مراد نیست چون بعضی نفرات را نداریم اما حس غالب در تیم ما، حس پیروز شدن و برتری جویی است و انرژی زیادی وجود دارد.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای شروع بازی هایمان آماده ایم. البته همه عوامل بر وفق مراد نیست چون بعضی نفرات را نداریم اما حس غالب در تیم ما، حس پیروز شدن و برتری جویی است و انرژی زیادی وجود دارد. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، مصطفی قنبرپور، مدیر تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: بچه ها بعد از دوران سخت، پرفشار اما پر افتخار و ماندگاری که داشتند، استراحت خوبی را پشت سر گذاشتند و با یک برنامه آماده سازی سخت، آماده یک دوره فعالیت پرفشار دیگر هستند. آنچه مسلم است، بازیکنان هیچ یک از دیگر تیم ها به اندازه بچه های ما با سختی و فشار روبرو نخواهند شد. این مساله فقط به تعداد بازی های ما و نزدیکی آنها به یکدیگر مربوط نمی شود که بخشی از این دشواری است. مساله این است که وقتی می گوییم پرسپولیس با فاصله، پرطرفدارترین تیم است، یعنی بیش از همه تیم ها زیر ذره بین و موشکافی است و این دو عامل سطح توقع و انتظار از تیم و بچه ها را نسبت به سایر تیم ها و بازیکنان تساعدی بالا می برد.وی ادامه داد: تیم های دیگر شاید مجال داشته باشند، در یکی دو بازی خوب نباشند یا در بعضی مسابقات انرژی کمتری بگذارند و این مساله یا دیده نشود یا اگر هم دیده شود خیلی روی آن زوم نکنند، اما چنین مواردی در پرسپولیس معنی و مفهوم ندارد. بچه های ما این حقایق را خوب می دانند و بسیار اهمیت دارد که حمایت همه جانبه ای از آنها انجام شود. نیازی به گفتن نیست که هواداران، برجسته ترین نقش را برای انرژی دادن به تیم دارند.قنبرپور خاطرنشان کرد: تمرین ها، اردو و بازی های دوستانه خیلی خوبی را پشت سر گذاشتیم تا آماده نیم فصل دوم لیگ برتر، جام حذفی و دوره بعدی لیگ قهرمانان آسیا بشویم. پرسپولیس همیشه مورد توجه بوده است. حالا این توجه بیشتر هم شده است. فاصله بازی های ما خیلی نزدیک به یکدیگر است و آقای برانکو و اعضای کادر فنی با این نگاه تیم را آماده کردند. باشگاه هم تلاش خیلی زیادی دارد تا بهترین شرایط فراهم شود که اردوی قطر فقط یک نمونه اش بود. یک استراتژی مشخص هم داریم که همیشه آقای برانکو روی آن تاکید می کند و آن کسب حداکثر پیروزی ممکن از بازی ها است. حداقل خواسته ما برای این فصل ماندن در لیگ قهرمانان برای ادامه مسیر در فصل آینده و تکرار قهرمانی در لیگ برتر خواهد بود.مدیر تیم فوتبال پرسپولیس درباره زمان اضافه شدن ملی پوشان به تیم و شرایط بازیکنان مصدوم تصریح کرد: قبل از هر چیز به بچه های تیم ملی خسته نباشید می گویم. آنها تمام تلاش خودشان را کردند واقعا هم خوب بودند و لیاقت قهرمانی را داشتند. ولی فوتبال همین است و گاهی همه چیز در یک لحظه تغییر می کند.از حالا باید خودمان را برای یک حضور خوب در جام جهانی بعدی آماده شویم که قبل از آن باید به آن راه پیدا کنیم. همچنین باید بهای لازم را به بچه های المپیکی خودمان بدهیم.قنبرپور اضافه کرد: درباره زمان اضافه شدن بچه های ملی پوش، با آقای برانکو صحبت کردیم و قرار است سرمربی بعد از رسیدن بچه ها در این ارتباط اعلام نظر کند. فقط در مورد احمد نورالهی تاکید کردند که در فهرست بازی با سپید رود قرار بگیرد، چون از یک طرف محسن ربیع خواه دچار آسیب دیدگی شد و از سوی دیگر کمال کامیابی نیا محروم است.درباره مصدومان هم وضعیت انصاری و ماهینی که از قبل معلوم است. عدم حضور ربیع خواه برای این بازی نیز از روزهای قبل مشخص شده بود ولی منتظریم ببینیم شرایط سید جلال حسینی چه خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس با فاصله، پرطرفدارترین تیم است/ بچه‌های تیم ملی لیاقت قهرمانی را داشتند از منبع برنا. "

اخبار گوناگون

× ×