روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اخبار خوش برای پرسپولیسی‌ها از منبع برنا. "

اخبار خوش برای پرسپولیسی‌ها

تیم فوتبال پرسپولیس در حالی پنجشنبه در جام حذفی مقابل سپیدرود حضور پیدا خواهد کرد که برانکو نام احمد نورالهی را برای این دیدار در میان 18 بازیکن اصلی قرار داده است.

تیم فوتبال پرسپولیس در حالی پنجشنبه در جام حذفی مقابل سپیدرود حضور پیدا خواهد کرد که برانکو نام احمد نورالهی را برای این دیدار در میان 18 بازیکن اصلی قرار داده است. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ تیم پرسپولیس در حالی پنجشنبه در جام حذفی مقابل سپیدرود حضور پیدا خواهد کرد که برانکو نام احمد نورالهی را برای این دیدار در میان 18 بازیکن اصلی قرار داده است.براساس این خبر این نفرات از سوی برانکو در لیست 18 نفره قرار گرفتند: بوژیدار رادوشوویچ، ابوالفضل درویش وند، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، شایان مصلح، سیامک نعمتی، مهدی شیری، امید عالیشاه، مهدی شریفی، سروش رفیعی، ماریو بودیمیر، علی علیپور، محمد نادری، سیداحسان حسینی، سعید حسین پور، سعید کریمی، محمدامین اسدی و احمد نورالهی.البته وضعیت سیدجلال حسینی برای بازی با سپیدرود مشخص نیست. حسینی در جریان تمرین دوشنبه سرخ پوشان دچار آسیب دیدگی شد اما حضور نادری می تواند تا حدودی خیال هواداران را راحت تر کند. خبر خوشحال کننده دیگر برای سرخ پوشان این است که پیام صادقیان در بازی روز پنجشنبه نمی تواند کمک حال جادوگر باشد و کارت بازی بازیکن جدید گرجستانی این تیم نیز بعید به نظر می رسد تا آن تاریخ آماده شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اخبار خوش برای پرسپولیسی‌ها از منبع برنا. "

اخبار گوناگون