روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حسینی و نورالهی در کنار سایر بازیکنان تمرین کردند از منبع برنا. "

حسینی و نورالهی در کنار سایر بازیکنان تمرین کردند

تیم فوتبال پرسپولیس آخرین تمرین خود برای بازی با سپیدرود را امروز در ورزشگاه شهید کشوری انجام داد

تیم فوتبال پرسپولیس آخرین تمرین خود برای بازی با سپیدرود را امروز در ورزشگاه شهید کشوری انجام داد به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، سرخپوشان آخرین تمرین خود پیش از بازی با سپیدرود را امروز چهارشنبه از ساعت 11 در ورزشگاه شهید کشور آغاز کردند.در این تمرین سیدجلال حسینی که به دلیل آسیب دیدگی، در تمرین دیروز به اجرای برنامه های اختصاصی پرداخته بود، همبازیانش را در تمرینات گروهی همراهی کرد.همچنین از جمع ملی پوشان پرسپولیس حاضر در جام ملت های آسیا که 47 روز قبل، بعد از بازی با پارس جنوبی جم تیم را ترک کرده بودند، احمد نورالهی در تمرین حاضر شد تا برای بازی با سپیدرود و در غیاب کمال کامیابی نیا و محسن ربیع خواه قبل از بازی یک جلسه تمرین با تیم داشته باشد.تمرین با گرم کردن آغاز شد و پس از آن بازیکنان به بازی فوتبال در نیمی از زمین پرداختند. در ادامه، مارکو تمرینات قدرتی و تنه زدن ها را در دستور کار قرار داد. در حالی که دروازه بان ها نیز تمرینات اختصاصی را انجام می دادند.ضربات شروع مجدد پایان بخش تمرین تیم فوتبال پرسپولیس بود.کاروان سرخپوشان امروز با پرواز ساعت 16 و 50 دقیقه از فرودگاه مهرآباد، تهران را به مقصد شهر رشت ترک خواهد کرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حسینی و نورالهی در کنار سایر بازیکنان تمرین کردند از منبع برنا. "

اخبار گوناگون

× ×