روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • برنا
  • پرسپولیس و سپیدرود از یک خانواده هستند/ باید منتظر ترکیب جدیدی از هر دو تیم باشیم

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس و سپیدرود از یک خانواده هستند/ باید منتظر ترکیب جدیدی از هر دو تیم باشیم از منبع برنا. "

پرسپولیس و سپیدرود از یک خانواده هستند/ باید منتظر ترکیب جدیدی از هر دو تیم باشیم

پیشکسوت ملی پوش فوتبال ایران معتقد است امروز شاهد فوتبال جذابی در جدال میان دو تیم پرسپولیس و سپیدرود خواهیم بود.

پیشکسوت ملی پوش فوتبال ایران معتقد است امروز شاهد فوتبال جذابی در جدال میان دو تیم پرسپولیس و سپیدرود خواهیم بود. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، بهزاد داداش زاده، ملی پوش سابق تیم پرسپولیس، پیرامون دیدار حساس امروز میان دو تیم سپیدرود رشت و سرخ پوشان پایتخت به خبرنگار برنا گفت: به طور کلی فلسفه لیگ با دیدارهای جام حذفی فرق دارد و مهمترین دلیل آن هم این است که در پایان بازی یکی از دو تیم از گردونه رقابت ها حذف می شود.وی افزود: در مسابقات جام حذفی دو اصل بسیار مهم است، نخست اینکه تیم ها گلی دریافت نکنند و دوم اینکه تیم ها سعی کنند از موقعیت هایی که بدست می آورند به بهترین شکل استفاده کنند. روی هم رفته می توان گفت امروز شاهد بازی جذابی بین دو تیم خواهیم بود.هافبک سابق سرخ پوشان پایتخت در ادامه اظهار داشت: سپیدرود در نیم فصل نخست تغییراتی را داشته است و باید دید آیا بازیکنان جدید به هماهنگی لازم دست پیدا کرده اند که در بازی حضور داشته باشند و پرسپولیس نیز قطعا از چند بازیکن جدید خود فردا رونمایی خواهد کرد و می توان گفت باید منتظر ترکیب جدیدی از هر دو تیم باشیم. درباره پرسپولیس باید این مطلب را اضافه کنیم که این تیم با توجه به اعتباری که در فصل گذشته و سال جاری در آسیا کسب کرده است، حالا برانکو و شاگردانش به دنبال گرفتن 2 جام از 3 جام هستند و بعید است در جام حذفی براحتی کنار بروند.وی افزود: پرسپولیس و سپیدرود دو تیم هم خانواده هستند و بی تردید تماشاگران باید این را مدنظر قرار دهند که دو تیم می خواهند یک فوتبال زیبا و با اخلاق را به نمایش بگذارند و امیدوارم تیمی که استحقاق بیشتری دارد برنده بازی شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس و سپیدرود از یک خانواده هستند/ باید منتظر ترکیب جدیدی از هر دو تیم باشیم از منبع برنا. "

اخبار گوناگون