روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نام گزینه اصلی پرسپولیس برای خط حمله مشخص شد+عکس از منبع برنا. "

نام گزینه اصلی پرسپولیس برای خط حمله مشخص شد+عکس

در ادامه فصل نقل و انتقالات به نظر می رسد اولویت باشگاه پرسپولیس جذب یک مهاجم خارجی است.

در ادامه فصل نقل و انتقالات به نظر می رسد اولویت باشگاه پرسپولیس جذب یک مهاجم خارجی است. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ پرسپولیسی ها که در حال حاضر در خط حمله، بازیکنانی از جمله علی علیپور، محمد امین اسدی، سعید کریمی، مهدی ترابی، احمدرضا احمدوند و ... در اختیار دارند، تلاش می کنند تا یک مهاجم به خدمت بگیرند و نام های زیادی برای حضور در تیم سرخ پوش پایتخت اعلام شده است.اولویت باشگاه پرسپولیس جذب مهاجم خارجی است و مدیران تیم قصد ندارند سراغ فوروارد های داخلی بروند و شنیده می شود برای جذب بازیکن خارجی، سقف محدودی را برای هزینه کردن در نظر گرفته اند تا توان پرداخت داشته باشند و مشکلاتی مانند وضعیتی که برای بودیمیر پیش آمد، دیگر رخ ندهد.یک منبع آگاه در این باره ضمن تایید مطب فوق گفت: اولویت باشگاه پرسپولیس برای جذب مهاجم، بازیکنان خارجی هستند و 3- 4 گزینه نیز دارند.گفتنی است، ماریو بودیمیر کروات فصل گذشته در پرسپولیس حضور داشت که عملکرد خوبی ارائه نداد و در پایان پرسپولیس را ترک کرد و برای گرفتن مطالباتش به فیفا رفت اما سرخ پوشان با تاکید کالدرون، بازهم مهاجم خارجی می خواهند تا کنار علیپور، زوج خط حمله را تشکیل دهند.همچنین در روز های گذشته از امانوئل ریویر، رضا قوچان نژاد، مهدی طارمی و ... به عنوان گزینه پرسپولیسی ها برای حضور در خط حمله یاد می شد که تکذیب شد و به نظر می رسد فرانکو دی سانتو هموطن کالدرون عنوان گزینه جدی حضور در پرسپولیس باشد مهاجمی که شاید با حضور یک اسپانسر راحت سرخ پوش شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نام گزینه اصلی پرسپولیس برای خط حمله مشخص شد+عکس از منبع برنا. "

اخبار گوناگون

× ×