روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " صادقیان:دور از حاشیه و جنجال؛مدل کاری ما اینطور است! از منبع فرتاک. "

صادقیان:دور از حاشیه و جنجال؛مدل کاری ما اینطور است!

غلامرضا صادقیان مدیرعامل باشگاه تراکتور تبریز این روز ها دغدغه های مهمی، چون حفظ آرامش تیم و ادامه دادن به نتایج خوب را دارد.

غلامرضا صادقیان مدیرعامل باشگاه تراکتور تبریز این روز ها دغدغه های مهمی، چون حفظ آرامش تیم و ادامه دادن به نتایج خوب را دارد. به گزارش فرتاک ورزشی، غلامرضا صادقیان در مورد برد تیمش برابر پرسپولیس گفت: «بازی بسیار خوبی را مقابل پرسپولیس به نمایش گذاشتیم و توانستیم امتیاز مهمی را به داشته های مان بیفزاییم. البته بازیکنان ما از جان و دل تلاش کردند تا به این مهم برسیم و از تک تک شان تقدیر و تشکر می کنم. همچنین باید یک خسته نباشید اساسی به مصطفی دنیزلی و سایر اعضای تیم بگویم. آن ها در کنار هم گل کاشتند.»صادقیان اضافه کرد: «با این حال معتقدم بهترین بازیکن ما در آن دیدار، هواداران بودند. آن ها جو فوق العاده ای برای حمایت از تراکتور در ورزشگاه یادگار امام تبریز ایجاد کردند و توانستیم در کنار هم یک برد دلچسب را رقم بزنیم. با ادامه فعالیت های دنیزلی در تراکتور روز های بسیار خوب و درخشانی در انتظار همه ماست و می توانیم با ایجاد اتحادی بزرگتر، کار های مهمی در این فصل انجام بدهیم. البته باز هم طرفداران تراکتور را شاد و خوشحال می کنیم و امیدوارم که بهترین اتفاقات برای ما رخ بدهد.»مدیرعامل تراکتور در پاسخ به این سؤال که آیا قرار است پاداش ویژه و میلیونی برای پیروزی مقابل پرسپولیس به بازیکنان پرداخت کنید یا نه، این طور پاسخ داد: «ما اصلاً دنبال پاداش ویژه یا عادی نیستیم. یک پاداشی به صورت امتیازی در ابتدای فصل با معادلات اعضای کادر فنی به خصوص شخص مصطفی دنیزلی تعیین شده و طبق همان به بازیکنان بابت پیروزی ها پول می دهیم. قرار نیست به خاطر پیروزی مقابل پرسپولیس، پاداشی متفاوت نسبت به برد مقابل سایر تیم ها قائل شویم. حقیقت این است که هر بازی برای ما سه امتیاز دارد و هدف ما در این فصل بالاتر از پرداخت پاداش به بازیکنان است. می خواهیم برای کسب پیروزی های متعدد کارمان را دنبال کنیم و قطعاً در این راه هواداران باید به ما کمک کنند. این بازیکنان و مربیان به تنهایی نمی توانند به هدفی که در ذهن داریم، برسند و نیاز داریم تا هواداران با فرهنگ و بامعرفت مان تا پایان فصل به حمایت از تیم بپردازند.»صادقیان در نهایت گفت: «تلاش ما این است که از هر فرصتی برای حمایت از تیم سود ببریم. این اخلاق ماست که به دور از حاشیه و جنجال، فقط به تیم آرامش بدهیم. مدل کاری ما این طور است. تراکتور می تواند موفقیت های بزرگی در این فصل رقم بزند و ما هم هر کاری لازم باشد تا تیم به خواسته هایش برسد، در جبهه دوم و بخش مدیریت انجام خواهیم داد. هواداران مطمئن باشند از هیچ کوششی دریغ نمی کنیم.»برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " صادقیان:دور از حاشیه و جنجال؛مدل کاری ما اینطور است! از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×