روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " گزارش تمرین پرسپولیسی ها، از کری خوانی تا فوتبال درون تیمی از منبع فرتاک. "

گزارش تمرین پرسپولیسی ها، از کری خوانی تا فوتبال درون تیمی

تیم فوتبال پرسپولیس تمرین نوبت دوم امروز پنجشنبه را در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار کرد.

تیم فوتبال پرسپولیس تمرین نوبت دوم امروز پنجشنبه را در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار کرد. به گزارش فرتاک ورزشی، و به نقل از روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان تمرین نوبت دوم امروز پنجشنبه را از ساعت 17 و 30 دقیقه در ورزشگاه شهید کاظمی زیر نظر دستیاران کالدرون برگزار کردند.*تمرین با دویدن و گرم کردن بدن ها آغاز شد.*پاسکاری های کوتاه، ارسال و ضربه سر بخش بعدی تمرین بود که انجام شد.*در مرحله بعدی، بازیکنان در قالب گروه های سه نفره به حمله و دفاع پرداختند.*سرخپوشان در ادامه تمرین امروز، فوتبال تحت فشار در نیمی از زمین را در برنامه داشتند که با سه تیم قرمز، طوسی و سبز به اجرا در آمد.*کری خوانی، اعتراض به نحوه داوری و خوش و بش بازیکنان از نکات جالب توجه این بازی بود.*پس از فوتبال درون تیمی، بازیکنان زیر نظر مربی بدنساز تیم، بدن ها را سرد و راهی رختکن شدند.*​در پایان تمرین، تعدادی از بازیکنان برای زدن ضربات ایستگاهی در زمین ماندند. علی علیپور، فرشاد احمدزاده، مهدی عبدی و امید عالیشاه از جمله این بازیکنان بودند.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " گزارش تمرین پرسپولیسی ها، از کری خوانی تا فوتبال درون تیمی از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×