روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " افشاگری ستارۀ پرسپولیس از رفتارهای برانکو در ماه محرم از منبع فرتاک. "

افشاگری ستارۀ پرسپولیس از رفتارهای برانکو در ماه محرم

ستارۀ محبوب پرسپولیس اقدام به افشاگری رفتارهای برانکو ایوانکوویچ در ماه محرم کرد.

ستارۀ محبوب پرسپولیس اقدام به افشاگری رفتارهای برانکو ایوانکوویچ در ماه محرم کرد. به گزارش فرتاک ورزشی، محمد انصاری که میهمان ویژه برنامۀ ورزشی شبکه سوم سیما بود، از برخی عادات فوق العادۀ برانکو در ماه محرم پرده برداری کرد که این موضوع حسابی با واکنش مثبت مخاطبین فوتبال ایران و عزاداران حسینی روبرو شد.انصاری در این باره اظهار داشت: با اینکه برانکو کروات بود و مسلمان نبود، به عقاید تمامی ما احترام می گذاشت و هیچگاه در مسائل عقایدی بازیکنان دخالت نمی کرد، شاید باورنکردنی نباشد، اما او عاشق فلسفۀ ما در روز جمعه شده بود و معتقد بود که جمعه ها از آن امام زمان است!او نیز همانند ما در ماه محرم پیراهن مشکی می پوشید و می گفت این اعتقاد میلیون ها ایرانی، کشور دوم من است! من هم باید به آنها احترام بگذاریم، ایوانکوویچ در ماه رمضان نیز رفتار فوق العاده ای داشت و به کودکان یتیم افطاری می داد.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " افشاگری ستارۀ پرسپولیس از رفتارهای برانکو در ماه محرم از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×