روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " چرا بازیکن پرسپولیس از گارد استفاده نکرد؟ از منبع فرتاک. "

چرا بازیکن پرسپولیس از گارد استفاده نکرد؟

سیامک نعمتی بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس که در تمرینات بازی های پیش از فصل با شکستگی بینی روبرو شده بود، زیر تیغ جراحان رفت تا وضعیت مصدومیتش بهبود پیدا کند.

سیامک نعمتی بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس که در تمرینات بازی های پیش از فصل با شکستگی بینی روبرو شده بود، زیر تیغ جراحان رفت تا وضعیت مصدومیتش بهبود پیدا کند. به گزارش فرتاک ورزشی، سیامک نعمتی بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس که در تمرینات بازی های پیش از فصل با شکستگی بینی روبرو شده بود، زیر تیغ جراحان رفت تا وضعیت مصدومیتش بهبود پیدا کند.این در حالی است که قرار بود با نظر پزشکان سیامک نعمتی با استفاده از گارد مخصوص روی صورتش در تمرینات پرسپولیس و بازی حاضر شود اما این بازیکن حاضر به استفاده از این گارد روی صورتش نشد.به دلیل اینکه استفاده از این گارد باعث می شد دید این بازیکن نسبت به توپ و زمین محدود شود به همین خاطر نعمتی حاضر نشد از گارد استفاده کند و برخلاف نظر پزشکان بدون این وسیله در تمرینات و بازی ها حضور پیدا کرد.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " چرا بازیکن پرسپولیس از گارد استفاده نکرد؟ از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×