روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اختصاصی/ مشکل گلزنی پرسپولیس تا داربی حل می‌شود؟ از منبع فرتاک. "

اختصاصی/ مشکل گلزنی پرسپولیس تا داربی حل می‌شود؟

پرسپولیس از دو بازی گذشته خود تنها یک بار موفق به گلزنی شده است که نمی تواند آمار خوبی برای قهرمان سه دوره فصل گذشته لیگ برتر باشد.

پرسپولیس از دو بازی گذشته خود تنها یک بار موفق به گلزنی شده است که نمی تواند آمار خوبی برای قهرمان سه دوره فصل گذشته لیگ برتر باشد. به گزارش فرتاک ورزشی، تیم پرسپولیس پس از سه قهرمانی پی در پی، حالا لیگ را با یک برد و یک باخت آغاز کرده است. تیم کالدرون در حالی از دو بازی سه امتیاز کسب کرده که تنها یک گل هم به ثمر رسانده است.آمار گلزنی قرمزپوشان نشان می دهد که این تیم هم به مانند رقیب سنتی اش (استقلال) مشکل گلزنی دارد. پرسپولیسی ها مقابل تراکتورسازی طرح و برنامه خاصی برای حمله نداشتند و تنها روی ضربات ایستگاهی و ارسال ها خطرساز می شدند. این درحالی است که قرمزها نسبت به سایر تیم های لیگ برتری اسکلت تیمشان را حفظ و حتی خط حمله خود را تقویت کرده اند.از طرفی علی علیپور، مهاجم این تیم هم بهترین موقعیت تیمش مقابل تراکتورسازی را به راحتی در دقیقه ۵ بازی از دست داد تا این بازیکن خیلی زود با اعتراض هوادارانش روبرو شود. به نظر می آید علیپور در این فصل کار سختی در پیش داشته باشد و در صورت ناتوانی در گلزنی و رسیدن به آمادگی کامل جونیور، مهاجم خارجی قرمزها، او سخت به ترکیب اصلی تیمش برسد.آیا پرسپولیسی که دو هفته دیگر باید به مصاف استقلال در داربی پایتخت برود، می تواند مشکل گلزنی خود را رفع کند؟آیا سبک و سیاق کالدرون به مانند برانکو ایوانکوویچ، مربی سابقش خواهد شد یا پرسپولیس به دوران پیش از برانکو باز می گردد؟برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اختصاصی/ مشکل گلزنی پرسپولیس تا داربی حل می‌شود؟ از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×