روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " وینگو در اندیشه بقا در لیگ/ سیرجانی ها امیدوار به تجربه پیرمرد کروات از منبع فرتاک. "

وینگو در اندیشه بقا در لیگ/ سیرجانی ها امیدوار به تجربه پیرمرد کروات

پیرمرد کروات که سابقه سرمربی گری پرسپولیس در لیگ برتر را هم دارد از نتایج گل گهر در دو بازی گذشته راضی است.

پیرمرد کروات که سابقه سرمربی گری پرسپولیس در لیگ برتر را هم دارد از نتایج گل گهر در دو بازی گذشته راضی است. به گزارش فرتاک ورزشی، وینگو بگوویچ که سابقه سرمربی گری پرسپولیس در لیگ برتر را در کارنامه خود دارد، بعد از چند سال هدایت گل گهر سیرجان در لیگ دسته اول، در نهایت جواب اعتماد آنها را داد و فصل گذشته این تیم را برای اولین بار در تاریخ فوتبال این شهر، راهی لیگ برتر نمود.وینگو به همراه گل گهر در دو بازی گذشته خود صاحب دو تساوی در برابر تیم های نساجی و سایپا شده است، نتیجه ای که اگر عالی نیست، اما نمی تواند برای تیم تازه راه یافته به لیگ برتر هم بد باشد. سرمربی کروات گل گهرسیرجان، تمام تلاش خود را دارد که در این فصل از رقابت ها، تیمش را در لیگ برتر نگه دارد و برای همین هم با توجه به شرایط موجود ، نهایت آرزوی آنها در این فصل از رقابت ها باقی ماندن در لیگ برتر می باشد که برهمین اساس کسب دو تساوی در دو بازی گذشته نمی تواند نتیجه بدی محسوب شود و آنها با همین تفکر پا به میدان گذاشته اند .برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " وینگو در اندیشه بقا در لیگ/ سیرجانی ها امیدوار به تجربه پیرمرد کروات از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×