روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس یک بازیکن جوان جذب می‌کند از منبع فرتاک. "

پرسپولیس یک بازیکن جوان جذب می‌کند

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به پدر آریا برزگر اطمینان خاطر داده تا محل زندگی مناسبی برای این بازیکن فراهم کند تا او بتواند در این تیم رشد خوبی داشته باشد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به پدر آریا برزگر اطمینان خاطر داده تا محل زندگی مناسبی برای این بازیکن فراهم کند تا او بتواند در این تیم رشد خوبی داشته باشد. به گزارش فرتاک ورزشی، پس از درخواست گابریل کالدرون مبنی بر جذب چند بازیکن جوان و مستعد، مسؤولان باشگاه پرسپولیس مذاکراتی را با آریا برزگر بازیکن ۱۷ ساله تیم خلیج فارس شیراز انجام دادند. در پی این مذاکرات توافقاتی هم به دست آمد و به نظر می رسد اگر مشکل خاصی به وجود نیاید برزگر طی روز های آینده قرارداد خود را به امضا خواهد رساند.برزگر چند ماه قبل هم مذاکراتی با پرسپولیس انجام داده بود، اما به دلیل اینکه ایرج عرب مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس حاضر به تهیه مسکن برای این بازیکن نشد به همین خاطر این قرارداد به امضا نرسید، اما انصاری فرد اعلام کرده که محل اسکان و زندگی مناسبی برای برزگر فراهم خواهد کرد.در زمان مدیرعاملی عرب، او قصد داشت برزگر را در خوابگاه ورزشگاه شهید کاظمی مستقر کند که در نهایت این مسأله انجام نشد و حالا انصاری فرد در تلاش است تا هر چه زودتر قرارداد این بازیکن ۱۷ ساله با پرسپولیس به امضا برسد.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس یک بازیکن جوان جذب می‌کند از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×