روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ستاره پرسپولیس قادر به همراهی تیم نیست! از منبع فرتاک. "

ستاره پرسپولیس قادر به همراهی تیم نیست!

هافبک دفاعی پرسپولیس بعد از پشت سر گذاشتن دوران نقاهت به تمرینات گروهی این تیم بازگشته است اما در شرایط فعلی قادر به همراهی این تیم نخواهد بود.

هافبک دفاعی پرسپولیس بعد از پشت سر گذاشتن دوران نقاهت به تمرینات گروهی این تیم بازگشته است اما در شرایط فعلی قادر به همراهی این تیم نخواهد بود. به گزارش فرتاک ورزشی، کمال کامیابی نیا، هافبک دفاعی پرسپولیس که بعد از داستان های سریالی مربوط به در رفتگی کتف در نهایت پیش از شروع فصل راهی اتاق عمل شد و تحت جراحی قرار گرفت، اکنون دوران نقاهت خود را پشت سر می گذارد.طی روزهای اخیر اما کامیابی نیا با نظر کادرپزشکی به تمرینات سبک گروهی بازگشته و در کنار دیگر بازیکنان حضور دارد و این شایعه را تقویت کرده که بتواند به زودی در ترکیب این تیم به میدان برود.با این حال شنیده می شود گابریل کالدرون در جلسه ای با کادرپزشکی و همچنین این بازیکن در جریان شرایط درمانی او قرار گرفته و قصد ندارد به این زودی او را وارد لیست تیمش کند و به دنبال این است تا با استراحت بیشتر، او را در شرایط آرمانی بدنی در اختیار داشته باشد.احتمال اینکه کامیابی نیا تا هفته های پایانی نیم فصل در ترکیب پرسپولیس به میدان برود خیلی کم است و باید در انتظار بازگشت هافبک جنگنده سرخپوشان در نیم فصل بعدی ماند.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ستاره پرسپولیس قادر به همراهی تیم نیست! از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×