روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • فرتاک
  • حواشی دیدار پرسپولیس و نفت آبادان / تشویق پرسپولیسی‌ها با وجود تساوی در نیمه اول

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حواشی دیدار پرسپولیس و نفت آبادان / تشویق پرسپولیسی‌ها با وجود تساوی در نیمه اول از منبع فرتاک. "

حواشی دیدار پرسپولیس و نفت آبادان / تشویق پرسپولیسی‌ها با وجود تساوی در نیمه اول

در پاین نیمه اول و زمانی که بازیکنان پرسپولیس در حال رفتن به رختکن بودند از سوی هواداران این تیم تشویق شدند.

در پاین نیمه اول و زمانی که بازیکنان پرسپولیس در حال رفتن به رختکن بودند از سوی هواداران این تیم تشویق شدند. به گزارش فرتاک ورزشی، نیمه اول دیدار تیم های پرسپولیس و نفت آبادان با تساوی بدون گل به پایان رسید.* هواداران تیم پرسپولیس در اعتراض به قضاوت اکبریان داور بازی شعار «داور استقلالی نمی خواهیم» سر می دادند.* امید عالیشاه که امروز روی نیمکت پرسپولیس حضور دارد در بین دو نیمه به زمین آمد و مشغول گرم کردن خود شد.* برخی از هواداران تیم پرسپولیس نسبت به ترکیب این تیم اعتراض داشته و به مسئولان این تیم انتقال می دادند.* بازیکنان نفت آبادان نسبت به بازیکنان پرسپولیس با تأخیر به زمین آمدند.* علی علیپور که امروز روی نیمکت حضور داشت کاملاً سر و صورت خود را پوشانده بود و به سختی می شد او را تشخیص داد.* در آغاز نیمه دوم تیم پرسپولیس دست به تعویض زد و فرشاد احمدزاده برای این تیم به بازی آمد.* جمعیت تماشاگران حاضر در ورزشگاه کمتر از 4 هزار نفر است.* افشین پیروانی سرپرست تیم پرسپولیس از سوی هواداران تیم مورد تشویق قرار گرفت.* در پایان نیمه اول و زمانی که بازیکنان پرسپولیس مشغول رفتن به رختکن بودند با وجود نتیجه تساوی از سوی هواداران این تیم مورد تشویق قرار گرفتند.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حواشی دیدار پرسپولیس و نفت آبادان / تشویق پرسپولیسی‌ها با وجود تساوی در نیمه اول از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×