روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مذاکره با برانکو و حمایت مصلحتی از کالدرون از منبع فرتاک. "

مذاکره با برانکو و حمایت مصلحتی از کالدرون

محمدحسن انصاری فرد در حالی به صورت ضمنی از گابریل کالدرون حمایت کرد که مدیران باشگاه پرسپولیس، مذاکراتی را با برانکو ایوانکوویچ پشت سر گذاشته اند.

محمدحسن انصاری فرد در حالی به صورت ضمنی از گابریل کالدرون حمایت کرد که مدیران باشگاه پرسپولیس، مذاکراتی را با برانکو ایوانکوویچ پشت سر گذاشته اند. به گزارش فرتاک ورزشی، محمدحسن انصاری فرد پس از برتری یک بر صفر امروز (سه شنبه) تیم فوتبال پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی، در پاسخ به سؤال خبرنگاری که درباره احتمال سرمربیگری برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس پرسید، گفت که کالدرون سرمربی سرخپوشان است و از خبرنگاران خواست که درباره برانکو بحث نکنند.این در حالی است که به نظر می رسد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بیشتر به خاطر آرامش تیم، چنین صحبت هایی را مطرح کرده است. مدیران باشگاه پیش از دیدار با صنعت نفت، مذاکراتی با برانکو داشتند و همچنان با سرمربی پیشین سرخپوشان مذاکره می کنند. آنها بر این باور هستند که پرسپولیس با کالدرون به نتیجه نمی رسد.برانکو ایوانکوویچ که اکنون مورد توجه تیم ملی و پرسپولیس قرار دارد، بیشتر به سرمربیگری تیم ملی ایران متمایل است. با این وجود پرسپولیسی ها تلاش می کنند سرمربی موفق خود را به این تیم بازگردانند و جایگزین کالدرون کنند.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مذاکره با برانکو و حمایت مصلحتی از کالدرون از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×