روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رحمانی: دیگر چنین پرسپولیسی گیر ما نمی‌آید از منبع فرتاک. "

رحمانی: دیگر چنین پرسپولیسی گیر ما نمی‌آید

هافبک تیم فوتبال نفت آبادان گفت: فکر نکنم دیگر چنین پرسپولیسی گیر نفت آبادان بیفتد.

هافبک تیم فوتبال نفت آبادان گفت: فکر نکنم دیگر چنین پرسپولیسی گیر نفت آبادان بیفتد. به گزارش فرتاک ورزشی، بختیار رحمانی بعد از شکست تیمش مقابل پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: قبول دارم ما می توانیم بهتر بازی کنیم ولی در این هفته های اخیر نتایج خوبی نگرفتیم. فکر نکنم دیگر چنین پرسپولیسی گیر نفت آبادان بیفتد.وی افزود: هیچ تیمی شرایطی بدتر از نفت آبادان ندارد. کلا همه چیز در اینجا بد است. ما فقط خودمان هستیم و بس. اینجا بد است که برخی چیزها را بگویم، ولی وقتی یک تیم 5 روز تمرین نمی کند و بازیکنان 10 روز 10 روز می آیند و می روند، نمی شود انتظار موفقیت داشت.هافبک تیم فوتبال نفت آبادان در خصوص اینکه آیا اسکوچیچ در رختکن خداحافظی کرده است، گفت: نه این اتفاق نیفتاد. اما به هر حال یک مربی خارجی است و زحمت می کشد. همه ما گفتیم اول باشگاه پول اسکوچیچ را بدهد و بعد پول ما را بدهند، اما تا امروز اتفاقی نیفتاده است.خبرنگاری گفت آیا پرسپولیس اینقدر ضعیف است که شما مدعی شدید دیگر چنین پرسپولیسی به مصاف شما نمی آید که رحمانی پاسخ داد: من نگفتم پرسپولیس ضعیف است ولی به خدا قسم در این چند سال چنین تیمی ندیده بودم. آنها بازی قبل را باخته اند و امروز هم تحت فشار قرار گرفتند. ما شرایط روحی و تمرینی خوبی نداشته ایم و متاسفانه همه بازی های سخت ما پشت هم انجام می شود. خوب شد بازی با سپاهان لغو شد و خودتان بهتر می دانید اصفهانی ها چه تیمی دارند. دستشان درد نکند که این همه هزینه تیمشان می کنند.رحمانی در خصوص اینکه ظاهرا باشگاه فقط یک بار مبلغ ناچیزی به عنوان پاداش داده است، گفت: ما اینقدر در این باره گفتیم خسته شدیم. اگر آن را هم نمی دادند، خودم همان پاداش را به بچه ها می دادم چون اصلا چیزی نبود. من چندین بار است که می گویم عیسی زاده در حال تلاش برای نفت آبادان است، ولی اگر از او حمایت نکنند فایده ای ندارد.وی در پایان گفت: بعضی از بازیکنان از نیم فصل دوم سال گذشته هنوز پول نگرفته اند و امیدوارم حداقل مطالبات امسال را بدهند. امیدوارم حداقل در بازی آینده نتیجه خوبی بگیریم.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رحمانی: دیگر چنین پرسپولیسی گیر ما نمی‌آید از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×