روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " انتقال شماره یک پرسپولیس به تیم پرتغالی به‌هم خورد از منبع فرتاک. "

انتقال شماره یک پرسپولیس به تیم پرتغالی به‌هم خورد

باشگاه گیمارش پرتغال علیرضا بیرانوند را می خواهد و حتی به خودش هم این پیشنهاد را داده ولی مبلغ پیشنهادی این باشگاه چندان چشمگیر نیست.

چند روز قبل از بازی با نفت مسجدسلیمان خبر رسید باشگاه گیمارش پرتغال ابراز تمایل کرده تا علیرضا بیرانوند دروازه بان ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس را به خدمت بگیرد. در ادامه عنوان شد گیمارش پرتغال در پیشنهادی که به علیرضا بیرانوند داده خواهان قرارداد سه ساله با دروازه بان ملی پوش پرسپولیس شده و منتظر پاسخ طرف ایرانی هستند. برخی سایت های خبری مدعی شدند تیم پرتغالی می خواهد رقم عجیب و غریبی به گلر شماره یک تیم ملی بپردازد. روز بازی پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان نیز خبری منتشر شد مبنی بر اینکه نمایندگان باشگاه پرتغالی برای ارزیابی عملکرد علیرضا بیرانوند این مسابقه را از نزدیک تماشا می کنند. محمدحسن انصاری فرد، اما در خصوص بحث لژیونر شدن علیرضا بیرانوند و حضور نمایندگان گیمارش در تهران خاطرنشان کرد: «بیرانوند از قبل پیشنهادات زیادی داشته، اما کسی از نمایندگان باشگاه های خارجی به تهران نیامده و این مسئله صحت ندارد. نمایندگان گیمارش هم به تهران نیامدند و من نمی دانم که این شایعات از کجا درمی آید.»در همین ارتباط یک منبع موثق و نزدیک به باشگاه پرسپولیس به ما خبر داد باشگاه گیمارش پرتغال علیرضا بیرانوند را می خواهد و حتی به خودش هم این پیشنهاد را داده ولی مبلغ پیشنهادی چندان چشمگیر نیست. گویا باشگاه گیمارش پرتغال حاضر است ۲۵۰ هزار یورو به خود علیرضا بیرانوند بپردازد و ۵۰۰ هزار یورو نیز به باشگاه پرسپولیس بدهد. این رقم هرگز نمی تواند علیرضا بیرانوند را برای جدایی از پرسپولیس راضی کند. صحبت درباره انتقال علیرضا بیرانوند به فوتبال اروپا طی سالیان اخیر همواره داغ بوده و حتی پس از پایان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه این دروازه بان سرشناس در زمان مدیریت حمیدرضا گرشاسبی در پرسپولیس بندی به قراردادش اضافه کرد که بتواند با پرداخت ۷۰۰ هزار دلار از تیمش جدا شود. با این تفاسیر به نظر می رسد نامزد مرد سال فوتبال آسیا بخواهد به لیگ پرتغال و باشگاه گیمارش برود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " انتقال شماره یک پرسپولیس به تیم پرتغالی به‌هم خورد از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×